Sestdiena, 06.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Ingrīda, Ardis;

Šovā „Zelta ķepa" atklās mājdzīvnieku talantus

EasyGet.lv, 27.02.2012. 13:39

LNT un raidījums „Mans mīļais draugs" meklē ķepaiņus un astaiņus, kuri apveltīti ar īpašu talantu un bez dzīvnieku skolā iemācītā kopā ar saimnieku apguvuši vēl ko neparastu. Šāds dzīvnieku talantu šovs Latvijā top pirmo reizi, un tagad ikvienam mazajam draugam ir iespēja savu talantu parādīt visai Latvijai, informē šova „Zelta ķepa" producente Ilze Jansone.
Šovā „Zelta ķepa" atklās mājdzīvnieku talantus

Ikviens mājdzīvnieks ir īpašs, jo tas ir visas ģimenes luteklis, bet daži mazie draugi ir pilni pārsteigumu – tādi, kas bez ierastajām komandām prot vēl dažādus trikus un meistarstiķus. Visi dzīvniekmīļi zina, ka reizēm iemācīt pašas elementārākās lietas savam mīlulim prasa ilgu laiku un pacietīgu darbu, toties gandarījums ir neatsverams. Tomēr ir saimnieki un to mīluļi, kas kopā apguvuši neiedomājamas lietas!

Lai pieteiktos šovam, jāaizpilda anketa LNT mājas lapā www.lnt.lv raidījuma „Zelta ķepa" sadaļā un jāpievieno video vai fotogrāfijas, kur redzams, kāds ir jūsu mīluļa talants vai īpašais triks. Video var būt filmēts arī ar telefonu vai fotoaparātu, tā tehniskajai kvalitātei nav nozīmes – svarīgākais ir redzēt triku. Tāpat jāpievieno īss apraksts par jūsu mīluli. Pieteikties šovam var līdz 15.martam.

Pirmais raidījums „Zelta ķepa" ēterā būs jau svētdien, 25.martā, 20:20, bet titula „Zelta ķepa" ieguvējs tiks noskaidrots divās kārtās - pirmā būs atlases kārta, bet otrā kārta - raidījuma fināls. Atlases kārtas notiks 25. martā un 1.aprīlī, bet fināls 8.aprīlī. Finālā no katras atlases kārtas iekļūs puse dalībnieku un viss notiks TV tiešraidē! Šovu vadīs iemīļotā raidījuma „Mans mīļais draugs" vadītāja Vita Baļčunaite.

Katrā raidījumā dzīvnieku talantu vērtēšanā piedalīsies gan žūrija, gan skatītāji. Pēc katra priekšnesuma dalībnieku vērtēs žūrija, kurā darbosies trīs sabiedrībā pazīstami dzīvnieku mīļi. Žūrija katru dalībnieku vērtēs, piešķirot dalībniekam ķepu, un tādējādi apliecinot dalībnieka spējas. Skatītāju balsojumā iekļūs tie raidījuma dalībnieki, kas no žūrijas būs saņēmuši divas vai trīs ķepas. Šova uzvarētājs saņems titulu „Zelta ķepa", kārumus un naudas balvu.

Foto (c) Renārs Koris

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV