Piektdiena, 10.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Lija, Olīvija;

Šonedēļ šovā „OKartes skatuve" – Mūzikas skaņas

EasyGet.lv, 16.03.2012. 13:59

Iespējams, brīnumainākais un patiesi sirdi aizkustinošākais 20. gadsimta kinostāsts jaunās krāsās iemirdzēsies OKartes skatuves koncertā piektdien pulksten 20:40, informē šova „OKartes skatuve" producents Niks Volmārs.
Šonedēļ šovā „OKartes skatuve" – Mūzikas skaņas

Paredzams, ka piektdienas vakars izvērtīsies īpaši emocionāls un aizraujošām melodijām bagāts, jo dalībnieku izpildījumā dzirdēsim leģendārās kinofilmas mūziklu. Dalībnieki izpildīs mūzikla dziesmu versijas latviešu valodā, kuru libretu rakstījis šova repertuāra direktors un neskaitāmu hītu tekstu autors Guntars Račs.

Šova dalībnieki atzīst, ka viens no viņu lielākajiem sapņiem ir spēlēt mūziklā. Tieši filma „Mūzikas skaņas" daudzus pamudinājusi cīnīties par šo sapni.

Mārtiņš Ruskis izpildīs, iespējams, visu laiku leģendārāko kinofilmas dziesmu "Ēdelvaiss". Puisis atzīst, ka viņam šis koncerts būs īpašs pārbaudījums, jo nolēmis riskēt un uzstāties bez pavadošā sastāva. „Neskatoties uz to, ka pēdējā laikā dziesma kļuvusi par romantisku skaņdarbu, es atgriezīšos pie pirmsākumiem - šo dziesmu dziedāšu patriotiskā stilā, tāpat kā autentiski tas tiek darīts filmā," saka Mārtiņš Ruskis.

Sabīnei Berezinai dalība mūziklā ir īpaša privātu iemeslu dēļ, jo viņa tā jūtas vēl tuvāka ar savu mīļoto - šova dalībnieku Kristapu Pujātu.

Lai gan dalībnieki šīs piektdienas koncertu gaida īpaši, šova repertuāra direktors Guntars Račs ir sabijies: „Šis koncerts ir īpašs izaicinājums gan jaunajiem dziedātajiem, gan mūziķiem, gan žūrijai. Nedēļas laikā sagatavot dziesmas no mūzikla „Mūzikas skaņas" nav joka lieta pat pieredzējušiem dziedātājiem. Turklāt šajā mūziklā ir gan visiem pazīstamas, gan arī mazāk zināmas dziesmas, kuras izpildīt vienmēr ir riskanti. Es ceru uz TV skatītāju sapratni, ja tomēr viss neizdosies, kā iecerēts. Taču tikai šādā veidā, uzstādot arvien augstākus mērķus, var sasniegt labus rezultātus. Jebkurā gadījumā mūs sagaida muzikāli bagāts piektdienas vakars. Lai arī daži no jauniešiem ir pamatoti nobijušies par saviem priekšnesumiem, es ticu, ka viņiem izdosies, jo tieši mūzikls ir tas formāts, kas viņiem jāapgūst."

Koncertu tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2 rīt pulksten 20:40, bet ballīti, kas norisināsies pēc koncerta, tiešraidē rādīs Kanāls 2.

Foto: Kadrs no filmas "Mūzikas skaņas. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV