Svētdiena, 26.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Eiženija, Ženija;

Atklāts ķepaiņu un astaiņu šovs „Zelta ķepa"

EasyGet.lv, 27.03.2012. 09:53

25. martā LNT kanālā varējām vērot pirmo Latvijā veidoto ķepaiņu un astaiņu šovu „Zelta ķepa", kurš, pateicoties dzīvnieku talantiem un to saimniekiem, izvērtās par īpaši aizkustinošu un sirsnīgu šovu, informē LNT sabiedrisko attiecību projektu asistente Laima Kristapsone.
Atklāts ķepaiņu un astaiņu šovs „Zelta ķepa"

Galerijas:

Pēc šova "Zelta ķepa" pirmā raidījuma finālā iekļuva bīglu suņu šķirnes meitene Zave, kura apliecināja sevi ar īpaši interesantu talantu - prasmi rēķināt, saskaitīt, atņemt un izvilkt kvadrātsakni, vācu aitu suns Argo, kurš savai samniecei pienesa dzēriena pudeli, bezšķirnes suns Tika, kurš pārsteidza ikvienu ar izrādes cienīgu priekšnesumu, izlecot no kofera, un baltais samojeds Dakota, kurš demonstrēja lekšanu cauri riņķim un savas saimnieces klēpī.

Žūrijas pārstāve Ārija Lipska dalās savos iespaidos par "Zelta ķepas" pirmo raidījumu: "Man ir ļoti liels prieks, ka tāds šovs, kā "Zelta ķepa", ir Latvijā realizēts. Iespējams, ka bija dalībnieki, kuri nokautrējās un nepiedalījās, taču uzskatu, ka tas ir veiksmīgs starts aizvien vairāk cilvēkus iedrošināt nodarboties ar savu mīluļu talantu attīstīšanu. Zinu, ka tas ir sarežģīti dzīvniekam ko iemācīt!"

Savukārt dziedātājs Intars Busulis stāsta, ka šova "Zelta ķepa" dalībniekiem ir paveicies ar saimniekiem, jo viņi tiešām mīl savus dzīvniekus un nedresē tos ar brutālām metodēm, kas varētu kaitēt dzīvnieku morālajai stājai. "Tas ir acīm redzams, ka dzīvnieks palecās tāpēc, ka viņš grib izpatikt saimniekam un zina, ka saimnieks viņu pēc tam aplaimos ar kādu saldumiņu. Es novēlu visiem šova "Zelta ķepa" dalībniekiem mīlēt savus dzīvniekus un būt viņiem kārtīgi saimnieki, tad arī būs šovs, triki un viss pārējais," tā saka dziedātājs.

LNT raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva apstiprina un papildina Intara Busuļa un Ārijas Lipskas teikto, ka šādi pasākumi mazinās to dzīvnieku skaitu, kas nonāk patversmēs. „Šovā „Zelta ķepa" mēs varējām redzēt arī bezšķirnes sunīšus, kuri bija vienkārši fantastiski – viņi spēja parādīt tādus trikus, ka mums pat nebija, ko komentēt! Manuprāt, viens no lielākajiem komplimentiem šim pasākumam un tam, kas šeit notiek, ir tas, ka mēs starpbrīžos dzirdējām bērnus sakām: „Mammu, es gribu suni!"" stāsta Kristīne.

TV skatītāji paralēli šova „Zelta ķepa" norisei ar saviem iespaidiem dalījās arī sociālajos portālos – https://twitter.com/#!/ZeltaKepa un www.draugiem.lv/Zeltakepa. Galvenokārt, cilvēki rakstīja par to, ko prot viņu pašu suņi un, ka ir laiks arī viņa mīlulim apgūt kādus trikus. Viens no ziņu ierakstiem bija: „Bērns, skatoties šovu "Zelta ķepa", visu brokastu desu sunim izbarojis, tādējādi cerot iemācīt trikus."

Šovs "Zelta ķepa" aicina turpināt iesūtīt savu mīluļu smieklīgākos brīžus uz talanti@lnt.lv, pievienojot klāt video, kurš ir augšuplādēts video failu vietnē failiem.lv vai YouTube, kā arī īsu un interesantu aprakstu. Visus video var noskatīties, kā arī par šīs svētdienas „Whiskas kuriozu TOP 5" var balsot www.draugiem.lv/Zeltakepa. Katras svētdienas uzvarētajs balvā saņem žurnāla "Astes" abonementu, bet no visiem iesūtītajiem video kurioziem "Whiskas" izvēlas arī vienu savu simpātiju, kurš saņems īpaši gardu pārsteiguma balvu.

LNT šovu „Zelta ķepa" raidījumu vadīja aktrise un dziedātāja Vita Baļčunaite un Leļļu teātra kaķis Herkules, bet šova dalībniekus – ķepaiņus un astaiņus - vērtēja dziedātājs Intars Busulis, LNT ziņu raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva un žurnāla „Astes" mākslinieciskā redaktore Ārija Lipska.

Pirmajā raidījumā piedalījās bīglu šķirnes meitene Zave, bezšķirnes sunenīte Tika, vācu aitu šķirnes suns Argo, taksis Skipers, divi krievu toiterjeru šķirnes puikas, samojedu sķirnes pārstāve Dakota, Austrālijas aitu suns Kenzo un papagailis Flečers.

Visi pirmā raidījma video pieejami: www.youtube.com/ZeltaKepa

Foto: LNT šovs „Zelta ķepa". Foto (c) Raimonds Birkenfelds

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV