Trešdiena, 01.Decembris 2021. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Muzikālajā šovā „OKartes skatuve" – dzejnieka Guntara Rača autorvakars

EasyGet.lv, 26.04.2012. 12:26

Vairāk nekā 1 300 dziesmu teksti - tas ir unikāls devums Latvijas mūzikas dzīvē, ko radījis dzejnieks Guntars Račs. Piektdien, 27. aprīlī, OKartes skatuves dalībnieki izpildīs dziesmas ar dzejnieka, Latvijas vadošā mūzikas producenta Guntara Rača lieliskākajiem tekstiem, informē šova producents Niks Volmārs.
Muzikālajā šovā „OKartes skatuve" – dzejnieka Guntara Rača autorvakars

„Sadarbība ar Guntaru Raču ir katra jauna mūziķa sapnis," atzīst viens no OKartes skatuves dalībniekiem Mārtiņš Ruskis. Patiešām, liela daļa no Latvijas jaunajiem mūziķiem savu karjeru uzsākuši sadarbībā ar Guntaru Raču gan saņemot dzejnieka radītas lirikas, gan producenta padomus.

„Guntars Račs, OKartes skatuves šova repertuāra direktors, katru nedēļu palīdz jaunajiem mūziķiem ar saviem padomiem. Strādājot kopā ar Rača kungu, redzu, cik daudzi jaunie mūziķi cenšas panākt sadarbību ar viņu, bet ne visiem tas izdodas. Tādēļ šova dalībniekiem dotā iespēja strādāt ar viņu un uzklausīt padomus, ir ļoti vērtīga viņu tālākai karjeras izaugsmei. Guntars Račs darbā ar jaunajiem mūziķiem nekad neuzspiež savu viedokli, bet rosina radošu mijiedarbību," saka OKartes skatuves piektdienas koncerta producents Niks Volmārs. Šova dalībnieki raksturo Guntaru Raču kā draudzīgu un ļoti izpalīdzīgu padomdevēju.

Guntars Račs sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Ance Krauze, Normunds Rutulis, „Prāta Vētra", Ivo Fomins, Igo, „Tumsa", „Līvi", Uldis Marhilēvičs, Liene Candy, „Labvelīgais Tips", BTH, Roberts Lejasmeijers, Gints Stankevičs, „Credo", Gunārs Kalniņs, „Musiq", Jānis Kurševs, Jānis Moisejs, Roberts Gobziņš, „Borowa MC", „Putnu Balle", „Dzeguzīte", Zigfrīds Muktupāvels, Ainars Mielavs, Linga, Andris Ērglis, Aivars Brīze un citiem.

Guntara Rača autorvakarā dzirdēsim skaņdarbus ar dzejnieka vārdiem "Tikai tā", "Baltā dziesma", "Dievs Tevi mīl", "Balāde par bizi" un vēl citas dziesmas.

Koncertu tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2 rītvakar pulksten 20:30, bet ballīti, kas norisināsies pēc koncerta, tiešraidē rādīs Kanāls 2.

Foto: Guntars Račs. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV