Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

Pirmajā finālspēlē uzvaru svin SK “Rīga”

Gatis Kreceris, 14.04.2007. 17:00 | komentāri (3)

Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē negaidīti pārliecinošu uzvaru pār „Lāse-R” volejbolistiem ar 3:0 (25:20, 25:18, 25:21) izcīnīja SK „Rīga” vienība.

Spēle iesākās ar līdzīgu cīņu, seta sākumā vairākkārt tika fiksēts neizšķirts rezultāts 1:1, 2:2, 3:3, 4:4, taču turpinājumā jau labāk darbojās SK „Rīga” volejbolisti. Pie pirmā tehniskā pārtraukuma 3 punktu pārsvars piederēja Rīgai. „Robežsargu” sastāvā uzbrukumā diezgan neveiksmīgi darbojās tās uzbrukuma līderis Gundars Celitāns. SK „Rīga” volejbolisti pakāpeniski turpināja audzēt pārsvaru līdz tas sasniedza 7 punktus 14:7, 17:10, 20:13. Pēdējos 2 punktus SK „Rīga” vienības labā guva komandas kapteinis Tomass Kalniņš, rezultāts pēc pirmā seta bija 25:20.

Otrais sets iesākās līdzīgi kā pirmais. Arī šajā setā SK „Rīga” volejbolisti darbojās gana veiksmīgāk, kā „robežsargi”. Jāuzteic Denisa Sintova spēle gan blokā, gan uzbrukuma noslēgumos. Pateicoties moldāvu leģionāram, SK „Rīga” veica nopietnu atrāvienu un pie otrā tehniskā pārtraukuma rezultāts bija jau 16:9. Seta turpinājumā nekas būtiski nemainījās un SK „Rīga” volejbolisti varēja svinēt uzvaru arī šajā setā. Otrā seta rezultāts 25:18.

Arī trešais sets iesākās līdzīgi kā abi iepriekšējie. Pie rezultāta 4:3 pirmo reizi vadībā izvirzījās arī „robežsargi”, bet kā vēlāk izrādījās, tad šajā spēlē bija arī vienīgā reize. Seta turpinājumā rīdzinieki pakāpeniski palielināja savu pārsvaru un pie otrā tehniskā pārtraukuma rezultāts bija 16:12. Seta beigu daļā SK „Rīga” spēlētāji savus pretiniekus turēja 4-5 punktu attālumā un trešajam setam beidzoties, rezultāts bija 25:21. Visā spēlē SK „Rīga” svinēja pārliecinošu uzvaru ar 3:0.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs svētdien 14:00 sporta namā Daugava.