Piektdiena, 29.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Agija, Aldonis;

Klāt izšķirošie notikumi LČ volejbolā vīriem

LVF, 12.03.2009. 16:11

Šodien ar spēlēm Ozolniekos un Rīgā sāksies "Schenker" volejbola līgas Latvijas čempionāta "play-off" spēles. 1/4 finālos spēkiem mērosies VK "Biolars / Ozolnieki" – VK "Ezerzeme / DU" un "Armijas" VK – "Cēsu Alus" volejbolisti.

Sacensību nolikums paredz, ka abas stiprākās Latvijas komandas, kuras pēc „Schenker” līgas pamatturnīra rezultātiem ieņem pirmās divas vietas automātiski iekļūst Nacionālā čempionāta pusfinālos, bet atlikušās četras izspēlē 1/4 finālu spēles. Klubi, kuri jau nodrošinājuši vietas čempionāta pusfinālos ir VK „Rīga / Lāse-R” un SK „ELVI / Kuldīga”. Ceturtdaļfinālos savukārt spēkus samēros VK „Biolars / Ozolnieki” – VK „Ezerzeme / DU” un „Armijas” VK – „Cēsu Alus” volejbolisti. Ceturtdaļfinālos uzvarētāji tiks noteikti sērijās līdz divām uzvarām.

* 15. marts: Cēsu Alus — Armijas VK 13.00, Cēsu Sporta komplekss

* 15. marta spēles notiks vien tad, ja kādā no sērijām rezultāts būs neizšķirts – 1:1.