Piektdiena, 29.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Agija, Aldonis;

Artūrs Pauliņš izcīna 13. vietu Pasaules junioru čempionātā.

Kristīne Kokina, 06.07.2009. 22:42

Šodien, 6. jūlijā, Itālijā spēcīgākie pasaules juniori sadalīja pirmās 2009. gada Pasaules junioru čempionāta medaļas. Latvieši var lepoties ar ļoti nopietnā konkurencē izcīnīto Artūra Pauliņa 13. vietu un Andra Jubeļa 16. vietu.

Junioriem bija jāveic 3,1 km gara sprinta distance. Distance vijās pa šaurām Itālijas Alpu pilsētiņas ielām un pļavām, piedāvājot dalībniekiem dažādus ceļu variantus. Ar lielisku sniegumu šī gada junioru čempionātu uzsāka Artūrs Pauliņš un Andris Jubelis, attiecīgi izcīnot 13. un 16. vietu 169 jauno orientieristu konkurencē. Startējot sākumā, Zemgus Žagata izcīnīja 34. vietu. Savukārt Kārlis Dišlers ierindojās 51. vietā, bet Andis Laveiķis

123. LAVEIĶIS Andis LAT 19:03

Juniorēm 2,5 km distancē visveiksmīgāk veicās Laurai Vīķei – 38. vieta 120 dalībnieču konkurencē. Savukārt Viedai Lūsai 53. rezultāts. Marita Freimane finišēja bez rezultāta.

FREIMANE Marita LAT DSQ

Rīt juniori veiks garās distances. Ikviens līdzjutējs mūsu izlases sportistu sniegumam var sekot līdzi online JWOC oficiālajā mājas lapā: http://live.jwoc2009.it/

Tāpat visjaunākās ziņas par Latvijas junioru gaitām Itālijā var uzzināt junioru mājas lapā: http://jwoc2009.wordpress.com/