Trešdiena, 24.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis;

"Latgale" pārspēja „Ogri” ar 6:2 (3:0; 2:1; 1:1)

Vita Ļebedeva, 01.10.2009. 10:45

Septembra pēdējā dienā Daugavpils ledus hallē notika desmitā Latvijas Atklātā čempionāta hokejā spēle starp DHK "Latgale" un HK „Ogre”.

Savā laukumā, līdz ar līdzjutēju atbalstu daugavpilieši jutās pārliecināti par saviem spēkiem, ko arī lieliski parādīja spēlē. DHK "Latgale" galvenais treneris Aleksandrs Krisanovs vārtus uzticēja sargāt Evgēnijam Napnenko, savukārt pretinieku vārtos stājās Raivis Zavadskis.

Jau pirmajā periodā Daugavpils komanda panāca 3:0, bet otrajā periodā līdz 18.minūtei palielināja pārsvaru līdz 5:0, praktiski izšķirot spēles likteni.

Uzvarētāju komandas labā divus vārtus guva Egīdijs Bauba, precīzs bija arī Vladislavs Balakuns, Deniss Martjušovs, Vitālijs Hvorostiņins un Alberts Bolušs. Ogres komandā vārtus guva Raivis Brencāns un Edgars Čušs.

Ņemot vērā Virslīgas spēlētāju statistiku, šobrīd rezultatīvākais čempionāta spēlētājs ir Vadims Vabiščevičs no DHK „Latgale”, kurš 4 spēlēs guva 5 vārtus un izdarīja 4 piespēles. Labākais vārtu guvējs ir Vabiščeviča komandas biedrs Egīdijs Bauba, kurš 4 spēlēs guva 6 vārtus.

Savukārt par disciplīnu ir jāpadomā Liepājas klubam, jo visnedisciplinētākais Virslīgas spēlētājs šobrīd ir Bruno Zabis no SK „Liepājas Metalurgs 2”, kurš divās spēlēs saņēma 16 soda minūtes.

Nedēļas nogalē notiks vairākas Latvijas Atklātā čempionāta hokejā spēles. LHF un klubi laipni aicina klātienē just līdzi komandām!