Piektdiena, 24.Septembris 2021. » Vārdadienas svin: Agris, Agrita;

Komentāri rakstam: Autosporta svētki – rallijs Kurzeme veiksmīgi noslēdzies

jaunākie lejā

? 16.07.2007. 09:57

Kad buus pieejam videoreportaazha par Kurzemi?

hmmmmm 16.07.2007. 10:05

Nenormāli žēl, ka Neikšāniem tā neveicās... It īpaši Andim - pēdējā dopā :(

>hmmmmm 16.07.2007. 10:37

nezinu vai nepaveicas, drizak zeni pashi sadega, jo tika piedavats parak augsts brauksanas temps no parejo puses ...

osis 16.07.2007. 10:56

Mjā, rallijs šoreiz likās kaut kā tā kā drusku dīvains. Viss jau sākās ar to, ka pēc pirma dopa izstājās Vorobjovs - žēl, tā cīņa N4 grupā uzreiz tā savādāk savērsās. Būčiņam visu cieņu, tomēr ne bez pretinieku neveiksmēm tāds rezultāts. Fantastiki cīnījās Egle ar A.Neikšānu, bet arī redz kā - vienam neveiksme, otram zaudēts sudrabs dēļ tās. N3 klasē atkal superīga cīņa un atkal dīvainas lietas, kā jaunai mašīnai vienā sezonā var divreiz noklapēt motors?!! Rallija organizatoriskā puse vēl dīvainākā nekā visi notikumi trasē, izslavētie Turlavas tramplīni "nevarot nemest", jā tikai, ko tad viņi meta, neredzēju nevienu riteni pat atraujamies, garie pārbraucieni un grūti pieejamās skatītaju vietas, tā pat arī apbalvošana kaut kāda pašā vakarā, nu nez, ja jau rallijs Kurzeme ir tik bagāts ar tradīcijām, tad varēja jau noorganizēt, lai arī skatītājiem būtu prieks...

hmmmmm 16.07.2007. 11:02

Māris varbūt pats sakļūdījās, bet visvairāk sāp, ka Andis brauca meistarīgi bez kļūdām līdz pat pēdējā dopa sākumam, kad mašīna vienkārši atteicās iet :( nekādas kļūdas, avārijas utt. Jā-jā, tāds ir autosports, daudz kas atkarīgs no tehnikas, bet... ļoti žēl, tik un tā ;(

Unpredictable 16.07.2007. 11:07

Ja Andim kaut kas sadega, tad tā bija turbīna. Delfos bija galīgi nepareiza info, ka Andis it kā "paviesojies grāvī". Nekāda grāvja nebija, bija tīri tehnisks defekts, kura dēļ mašīnas jauda kļuva nedaudz zemāka kā 1,1 L dīzelim.

>Unpredictable 16.07.2007. 11:29

viss ir sadalits godigi - liepajas rally team panem pirmo vietu N3 & N4 grupa un nostabilizejas attiecigi 2 vieta komandu ieskaite, savukart LMT fanu komanda iegust balvu ka atraktivaka fanu komanda un brauc atpusties uz viesu naminu ...

hmmmmm 16.07.2007. 11:40

Protams, ka Būčiņš bija pelnījis 1.vietu Liepājas rallijā! Bet arī Andis bija pelnījis vietu uz pjedestāla - ne jau viņa vainas dēļ pēdējā ātrumposmā tika zaudētas vairākas minūtes!!! Bet nu viss ir kā ir... Jāsaņemas un jācīnās tālāk! Par fanu uzvaru, protams, liels prieks!

Betija 16.07.2007. 11:54

Tās divas idiotes, kas sēž labības laukā ar ūdenspīpi, tur pat komentāri lieki. Ja Dievs grib cilvēku sodīt, viņš atņem tam prātu.

Monstrs 16.07.2007. 13:53

Ja kāds apgalvo ka "Kurzemes"rallis bija noorganizēts godam, tad rodas jautājums, par kādu raliju iet runa, jo tik draņķīgu maršruta izvēli, pēdējo četru gadu laikā nebiju redzējis!!!! Nerunāju par pilsētas dopu, bet par otrā apļa dopiem, kaut kāds MURGS. Agri, sesdienas rītā izbraucot, laicīgi esam uz pirmo (SS4), bet no tā uz nākamajiem, parasti paspēj uz aiznākamo dopu, reāli nokļūt pirms trases slēgšanas nebija iespējams. Atlika vien samierināties ar SS4 un SS8, paldies dievam, ka nenopirkām tās "lētās" skatītāju kartes, kaut principā, vienmēr pērkam,lai tur maksā cik maksādams! Bet apbalvošana bija godam, lai arī nācās pagaidīt. Prieks par Liepājas rally komandu, un par LMT faniem. Žēl, ka Liepājaa fani nav tik pamanāmi!!Apbalvoja arī vecos "Kurzemes" raļļa celmlaužus,bet AKMENS Latvijas Ralija Federācijas dārziņā- vecajiem bukiem, rallija senjoriem un celmlaužiem, tāda TIZLA "kafijas tasīte". Jācer, ka Butlera kungs "Rāznas" ralijā parādīs, kā jāorganizē rallis

dou 16.07.2007. 14:06

Līdz šim ar interesi vēroju Vorobjova ekipāžu, bet šajā rally notika lūzums, Andis Neikšāns mani ir pārsteidzis par 100%. Jau sākotnēji intevijās man patika viņa tas nemainīgais vieglums attieksmē. Nu jau pēc tik daudz posmiem ir skaidrs ka ar viņu jārēķinās ir pašiem nopietnākajiem braucējiem! Vispār viņš ir potenciāls lielā rallija algotnis un ja ir kas tāds kas viņam jāmācās tad viņam to labāk sākt pēc iespējas ātrāk!!!

Reinis 16.07.2007. 14:42

Maršruts laikam bija pie vainaas tam, ka likās ievērojami mazāk skatītāju kā ierasts!!! nebraucot iekšā dopā, vien 3 posmi redzami, tas lika izvētēt vai ir vērts uz vienu dienu (sestdienu) braukt. Žurnālā arī kļūdaini rakstīja, ka viss dops (6.) tiek slēgts līdz pat vakaram, lai gan bija vietas, kuras brauca tikai vienu reizi un būtībā vajadzēja varēt tikt ārā. Labi pa paļāvāmies veselo saprātu un braucām iekšā 6. dopā, atrodot tiešām skatāmu vietu pie ūdeņiem un vecā ozola, lai gan nabaga "apsargs" bija svēti pārliecināts, ka nelaidīs mūs ārā līdz 16.00. Rezumē, braucēju top 10. -15. līmenis ļoti augsts, bet tehnika lūst un skatītāju interese arī plok!

>Reinis 16.07.2007. 14:58

Nu vienam rallijs asociejas ar pratigu nobazesanos viena dopa ( skaisti ja dops iet 2 reizes cauri ) un pec dienas atkal tapat ... saja gadijuma vareja redzet pusi no sacensibam mierigi plava vai meza tusejot,iedzerot ( tiri individuali ) un vel pafanot par savejiem un redzet citus ... otra kategorija atkal ir, kas dienas laika nomauc entos simtus km skrienot no dopa uz dopa un ta isti neko neredzot ...

dzirkstele 16.07.2007. 15:05

Nu jā, par organizatorisko pusi šoreiz gribas runāt un runāt. Pirmkārt jau arī fui rally.lv dopu aprakstiem, kaut kāds sviests tur šoreiz bija sarakstīts, piemēram, SS4 un SS7 tika ziņots, ka 0,5km no starta būšot tradicionālie tramplīni, kuros nav iespējams nelēkt, bet nu mēs nogājām vismaz 2,5km un no iespaidīgām vietām ne vēsts. Tāpat arī drusku piebesīja, ka jābrauc nenormāli gabali un rezultātā tāpat nekas interesants. Vienīgais ko gribas uzteikt ir pilsētas dops, tas arī viss, kaut gan ticu, ka arī Vorobjoman te būtu kas sakāms. Intrigas trasē - nu jā, tās bija feinas. Andis totāls malacis, tas nekas, ka šitā nepaveicās, vismaz abiem ar Jāni būs niknums, ko izlikt nākamajā LČ posmā un tad arī, manuprāt, redzēsim kurš ātrõk - zaļasi vai oranžais. Vēl prieks par Danu, nez, cik ilgi tev tā veiksies, mošk vienreiz saņemies un nobrauc pa pirmo:)

monstrs » Reinis 16.07.2007. 15:29

Redzi puiss, rallijā salīdzinoši reti dopi sakrīt. Ir super, ja izdodas redzēt dopus nekur neskrienot, sēžot, dzerot, aprīties, aizvelties (tīri individuāli) un attstāt "piedirstu" ceļmalu. Tad piemēram Cēsu rallī un Talsu rallī, skrienot, varēja paspēt uz 80% dopu, kuros redzi sākot no pirmās ekipāžas. Ties gan, ir ļoti labi jāorjentējas kartē un vietējā rajonā.
Un tie, kas nomauc entos simtus, slava un gods, tā turēt
Starp citu, Andis Neikšāns ir super cilvēks, tānī pašā brīdī, sīkais Kārkliņs, var mierīgi brauk uz Krieviju, un ar degunu izgaiņāt mākoņus!!!

janka » monstrs 16.07.2007. 15:34

gadiijumaa tu neesi LMT nenormaalaakais fans??tas viss buutu protams baigi ok, bet nevajag visas shiis dusmas par LMT neveiksmeem izgaazt uz rallija organizaaciju, jo nejau vinji maarim "izkaartoja" kruumus, un nejau vinja salauza mashiinas andim un artim! rallis bij super, ljoti labas vietaas iekaartojaamies, un redzeejaam 50 % no kopeejaas gonkas, NESKRIENOT, un celjamalu arii neatstaajaa "piedirstu" :)

sd 16.07.2007. 15:52

vispar jau fui vairakam paralelam redakcijam un it ipasi rallija portalam 4rati ... aizmalet acis lasitajam, ka LMT ir uzvarejis fanu balvu un pat raksta nepieminet posma uzvaretajus ... un gaudot, ka tehniskas neveiksmes vaja ... nav smuki, nu galigi nav smuki ... un ka pedejais kliedziens ( tiesa vel janoskaidro ta isti no sky vai lmt puses ) ir iesniegtais protests un M.Bucina auto parbaude pec sacikstem ...

Juris 16.07.2007. 16:32

Istenībā bij divas ekipāžas kurām nepaveicās. Andis un Štraus. Pie tam Štrauss bij minūti priekšā leščam,bet 3km pirms finiša nobira motors.
Jau 3 rallijs,ka Leščam halava uz Štrausa neveksmēm... žēl

halava » Juris 16.07.2007. 16:48

Rallijs jau nesastaav tikai no braukshanas, tas ir visdažādāko darbību kopums, tai skaitaa tehnikas sagatavoshana un komandas darbs pie taa! NEvajag tik viennoziimiigi lietot sho vaardu "haljava", jo aciimredzot kkas pieklibo tehnikas sagatavoshanaa shtrausam, protams nevaicas arii puikam, bet dans shai pat laikaa sagatavo savu tehniku godam un nogaazh lidz beigaam(starp citu, ceesiis shtraus pats nograavaas)

corey 16.07.2007. 17:00

Pirmaja reize turlavas T nemeta..otraja reize jau biski pacelas. Otrais T vispar uzmeta ka bija ko redzet.
Par Bucinu..dzeki dzeki..Bucins un savas majas! A ko jus gaidijat?! Vorobjovs seit nebutu neko mainijis!

monstrs » Janka 16.07.2007. 17:42

Neee Janiit, neesmu LMT nenormaalaakais fans, bet Liepajas rallij komandas nenormaalaakais fans. Tas ka LMT fani izgriež visiem pārējiem faniem pogas ir fakts, un to nevar apstrīdēt, par to viņu priekšā cepures nost, un varbūt tieši šis rallis,liks Liepājas faniem pamosties.

monstrs » Juris 16.07.2007. 17:47

halava- tas ir tad, kad tu vari salikt rubiku kubiku, nevis tad, kad netrakojot nomauc pa pirmo. Artis būtu finišējis pirmais, ja vien spētu saprast, ko dod minūtes pārsvars!

arturs 16.07.2007. 18:36

Shtrausinjam izliida klanis! Un tas var notikt arii Tavai mashiinai mierigi braucot maajaas ;)

NY 16.07.2007. 19:11

Brauc jau Andis ātri, bet sportisko uzvedību gan vajadzētu iemācīties. Ja autiņš neiet, tad normāli ir palaist garām to, kas brauc no aizmugures. Nepietika ar brālīša izgājieniem Talsos?

Janka » monstrs 16.07.2007. 19:56

Tad jau monstrinj esam kviti, arii par LMT fanu paaraakumu nestriidos, vienkaarshi nevajag tik viennoziimiigi apgalvot, ka shis rallijs bij neizdevies tikai taapeec, ka nebija iemesla neesaaties rinjkii pa kurzemi no viena dopa uz otra!

rs 16.07.2007. 20:56

Varbut kads var nokomentet,kas notika pec si dienas foto momenta, kur M.Neiksans ir uz diviem riteniem? ... vaks,atpakal uz cela vai kas?

arturs 16.07.2007. 21:27

nabij vaaks... graavii 7min ar sekundeem kameer tika aaraa!

kaimiņš 16.07.2007. 23:36

grāvī nedaudz iebrauca

cd 17.07.2007. 08:36

Savas simpātijas šajā rally atdodu Neikšāniem :) Neesmu no LMT turklāt LMT drīzāk mani atgrūž no tās komandes, bet ja jau viņi labu darbu veicu un nodrošina Neikšāniem attīstību tad arī viņiem nav ne vainas ;) Vienam grāvis vienam turbīna, skumīgi! Kas ir ar kopvērtējumu? pirmais sešinieks N4 kāds?

>cd 17.07.2007. 09:52

ej uz www.laf.lv ... tad rallijs un tad panem rezultati ... tur ir jau kopvertejums pec Kurzemes

jocs 17.07.2007. 14:42

Neviens netiek atgruusts..tikai vajag cieniit citus..un arii pasham sevi..!

hi hi 17.07.2007. 21:32

Visu cienju LMT RK faniem, BET... ezis ir PLAĢIĀTS :)
tas ir LMT R(egbija) K(kluba) simbols :)
tiešā, pašiem nekas neināca prātā?
vārgi ,jaunieši, vārgi :)

fans 17.07.2007. 22:55

Nu jā, video apskats arī liecina, ka raļļa organizatoriskā puse šoreiz mazliet ir pieklibojusi, bet nu pēcraļļa intervijas ir interesantas, tādas ļoti emocionālas, Andis vispār likās, ka pat tūlīt kādu asaru izspiedīs, Egle malacis, noturejās un bez apvainojumiem, savukārt Būčiņš var manīt nav pieradis, ka viņam veltī uzmanību, tāds pakūtrs ļoti.

jocs 17.07.2007. 23:27

runaajot par to ezi..tajaa bija edzams, ka tur ir ielikts ljoti daudz darbs..nu ja tu taa braakjee..tad pasaki labaaku ideju..!!!

zmm » fans 17.07.2007. 23:39

nepiekriitu, shoreiz aizstaavu andi un maari... neekaadas smakas no asaraam... andis ljoti korekti pateica ka pachakareejis eglem rezultaatu, bet egle gods godam malacis, patik ka taa pasmaidiija par situaaciju :) ne velti vinshs ir cempions, situaacijaas izturaas labi :)

es » hi hi 18.07.2007. 01:39

Ja neesi pamanijis, tad ezis ir visa LMT simbols, tā kā to drīkst izmantot gan uz LMT gaisa baloniem, gan regbijā, gan rallijā!

es 18.07.2007. 01:42

neeesmu LMT fans, bet augstu novērtēju viņu pūles atbalstīt savējos! Malači! Un balvu sen jau esat nopelnijuši! ;)

> fans 18.07.2007. 09:50

Man arī likās, ka Andis knapi satur asaru, kaut gan saka, ka viss Ok, tāds ir autosports, tā gadās utt. Bet nu skaidrs, ka 'abidna' tik un tā!!! Nobraukt visu ralliju tik stabili pa 2.vietu (nu varbūt pa 3.) un beigās šitā :( Cerams, ka tas nenolaupīs puišiem degsmi cīnīties tālāk!!! Viņi jau tā ir lieli malači, pirmajā sezonā tādi rezultāti! Mārim atkal kaut kā ilgstoši neveicas šosezon, bet nu viņš adekvāti reaģē, uztver to kā labu treniņu utt. Neikšāniem vēl viss ir priekšā...

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV