Ceturtdiena, 18.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Laura, Jadviga;

Latvijas U-17 hokeja izlase zaudē Baltkrievijai ar 2:5

Vita Ļebedeva, 29.11.2009. 14:29

Latvijas U-17 izlase vakar cīņā ar Baltkrievijas U-17 izlasi atzina pretinieku pārākumu ar 2:5 (0:1; 0:0; 2:4). Latvijas vārtus šajā spēlē sargāja Rihards Cimmermanis (HS „Rīga”). Vārtus Latvijas labā guva Artjoms Dašutins (HK „Rīga”) un Lauris Rencevs (HK „Rīga”).

Pirmajā un otrajā periodā mūsējie izdarīja divreiz vairāk metienu pa baltkrievu vārtiem (14:4; 12:9), bet pretinieku vārtsargs sargāja savus vārtus ļoti pārliecinoši. Līdz trešā perioda vidum spēku samērība ledus laukumā bija par labu Latvijai, neskatoties uz vieniem ielaistajiem vārtiem 1. periodā, mazākumā.

3. perioda 13. minūtē mūsējie bija vadībā ar 2:1, likās jau, ka spēles rezultāts ir izšķirts. Tomēr baltkrievu hokejisti saņēmās un nepilnu divu minūšu laikā Latvijas komanda zaudēja trīs vārtus, vienus vārtus Baltkrievijas izlase iemeta tukšos vārtos.

Pēc spēles izlases treneris Gints Bikars pauda: „Šodien bija ļoti labs hokejs. Izdarījām daudz metienu, bet ripa negāja vārtos. Dažas minūtes pirms spēles beigām mūsu puiši psiholoģiski „salūza”. Bet rīt ir jauna diena, jauna spēle un cīņa.”

29. novembrī plkst. 11:30 mūsējie pārbaudīs spēkus ar Polijas U-18 izlasi, kura šodien sagrāva Maskavas apgabala U-17 izlasi ar 5:1.