Trešdiena, 24.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis;

U-18 izlase brauc mājās ar uzvaru

Vita Ļebedeva, 20.12.2009. 19:38

Latvijas U-18 hokeja izlase pēdējā pārbaudē ar baltkrieviem izcīnīja uzvaru ar 5:4 (1:3; 1:0; 3:1).

Pirmajā puslaikā trīs reizes tika uzveikts vārtsargs Rihards Cimmermanis. Bet izlases galvenajam trenerim Aleksandram Kļinšovam pārtraukumā veiksmīgi izdevās uzmundrināt komandu. Līdz ar to jau otrā perioda sākumā spēles ritms mainījās par labu mūsējiem. Jaunajiem hokejistiem bija spēcīga vēlme braukt mājās ar uzvaru. Trešajā puslaikā Latvijas izlase nospēlēja ļoti pārliecinoši.

Divus vārtus Latvijas U-18 izlases labā guva Kristiāns Pelšs. Viņš ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā. Pa vienai reizei precīzs bija Vladislavs Dudins, Juris Ziemiņš un Ansis Brikainis.

Latvijas hokejisti jau ir ceļā uz mājām. Savukārt treneriem priekšā vēl ir rūpīgs analīzes process par spēlētāju sniegumu šajā turnīrā un nepieciešamajiem uzlabojumiem ceļā uz pasaules čempionātu.