Trešdiena, 07.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Gaida, Arnis;

Notiks Fischer tautas slēpojums „Madona”

Elīna Krūkle, 17.02.2010. 15:02

Nedēļas nogalē, 20. februārī, norisināsies Fischer tautas slēpojums „Madona” ar atsevišķu GreenDo veselības slēpojuma grupu. Atkarībā no fiziskās sagatavotības dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances – 3km, 12km un 18km. Savukārt līdzjutējiem tiek organizētas ziemai atbilstošas un aizraujošas aktivitātes.
Notiks Fischer tautas slēpojums „Madona”

NORISES VIETA
Pasākums norisināsies slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, kas atrodas 2km attālumā no Madonas pilsētas. Skaista, ainaviska vieta, kur satiekas kalni ar līdzenumiem - dalībniekiem nodrošinās aizraujošu slēpošanu.
Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām, apmetot loku pie Smeceres kroga, kur sacensību dalībniekiem tiks nodrošināta gan dzirdināšana, gan vieglas uzkodas. Pēc tam distance virzīsies atpakaļ uz sporta bāzi „Smeceres sils” ar finišu slēpošanas un biatlona stadionā.

VESELĪBAS KLASE
Tautas slēpojuma „Madona” ietvaros tiek organizēts GreenDo veselības slēpojums, kas pulcēs gan ģimenes, kas atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, gan draugu un kolēģu kolektīvus. Veselības klases distances garums ir 12 km, (tiks nodrošināta arī klasikas sliede).

SLĒPOTĀJU VESELĪBAI
Slēpotājiem un līdzjutējiem GreenDo produktu degustāciju stendā būs iespēja nobaudīt un veselīgi sasildīties ar GreenDo karsto dzērienu, kas ir īpaši piemērots ziemas sporta veidu cienītājiem.

MEISTARĪBAS KLASE
Meistarības klasē noteikti būs vērojams dalībnieku sportiskais azarts, konkurences gars un vēlme sevi pierādīt uzstādot labāku rezultātu. Pamatdistance būs 18 km (1 aplis). Trases grūtības pakāpe – vidēja. Iesācējiem un tiem, kurus neinteresē sportiskais azarts, organizatori iesaka izvēlēties veselības klasi.

BĒRNIEM
Bērniem būs sagatavotas atbilstošas distances katrai vecuma grupai. Savukārt pašiem mazākajiem tiks piedāvāta slēpošanas skoliņa, kurā varēs apgūt pirmos soļus slēpošanā.

LĪDZJUTĒJIEM
Pasākums notiks brīvā atmosfērā, visiem klātesošiem būs iespēja baudīt karstos dzērienus, pasēdēt pie ugunskura, atpūtas brīžos izmantot lielo, apsildāmo telti, kā arī piedalīties organizētajās aktivitātēs. Dalībnieku un līdzjutēju mundrumam būs izveidots SPĒKA PUNKTS, kur būs iesēja nodegustēt karsto Spēka Kafiju!

SERVISS
Darbosies arī slēpju noma un slēpju serviss.

DALĪBNIEKIEM
Katrs finišējušais saņems piemiņas diplomu. Enerģijas atgūšanai dalībniekus cienās ar gardām pusdienām.

TRANSPORTS
Dalībnieku ērtībai tiek organizēti speciāli autobusu reisi no Rīgas uz Madonu un atpakaļ uz Rīgu. Rīgā autobuss kursēs no SPORTLAT veikala A. Deglava ielas 7.

DALĪBAS MAKSA

Meistarības klase: 
•līdz 18.02.2010. (plkst. 24:00)       6,- LVL
•sacensību dienā                               8,- LVL

Veselības slēpojuma grupa:
•līdz 18.02.2010.  (plkst. 24:00)          5,- LVL
•sacensību dienā                     7,- LVL


PIETEIKŠANĀS SACENSĪBĀM un AUTOBUSAM

-      interneta mājas lapā www.sportlat.lv, aizpildot pieteikšanās formu
-      Rīgā: Sportlat veikalā – Augusta Deglavas iela 7, Rīga Tālr.: 67291526
-      Sacensību dienā – sacensību reģistratūrā no plkst. 10:00


Ar sacensību nolikumu vari iepazīties Sportlat mājas lapā www.sportlat.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV