Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

"Skonto FC" zaudē pirmos punktus pirms sezonas

Uldis Strautmanis, 17.02.2010. 15:24

Futbola klubs "Skonto FC" šodien aizvadīja savu otro pārbaudes spēli treniņnometnē Kiprā - šoreiz tika zaudēti pirmie punkti pirms jaunās sezonas, cīnoties neizšķirti 1:1 (0:0) ar Serbijas pirmās līgas klubu Zreņaninas "Banat".

"Skonto FC" labā vārtus 52.minūtē guva Kristaps Blanks, izvirzot "skontiešus" vadībā ar 1:0. Neizšķirtu Serbijas klubs panāca spēles 82.minūtē. Spēles izskaņā bumba vēlreiz ielidoja "Banat" vārtos, tomēr tiesneši strīdīgā situācijā fiksēja aizmuguri.

Atgādinām, ka līdz šim "Skonto FC" astoņās pārbaudes spēlēs pirms jaunās sezonas bija izcīnījusi astoņas uzvaras. Šajos mačos „skontieši” bija guvuši 39 vārtus un ielaiduši tikai vienus vārtus. Vēl treniņnometnē Kiprā "Skonto FC" aizvadīs vienu pārbaudes spēli, bet 24.februārī komanda atgriezīsies Latvijā.

"Skonto FC" sastāvs spēlē pret "Banat": Māliņš; Dubra (Kozlovs, 87.minūte), Fertovs, Smirnovs, Tarasovs (Ševeļovs, 84.minūte), Laizāns (Astafjevs, 54.minūte), Gaiļus, Perepečko (Pētersons, 54.minūte), Siņeļņikovs (Perepļotkins, 54.minūte), Blanks (Maksimenko, 75.minūte), Turkovs (Žuniors, 54.minūte).