Trešdiena, 24.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis;

"RTU/Klondaika" izlīdzina rezultātu

Gatis Kreceris, 27.04.2007. 00:15 | komentāri (4)

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas otrajā pusfināla spēlē uzvaru ar 74:67 savā laukumā pār „Avantis/Turība” basketbolistēm izcīnīja „RTU/Klondaika” vienība, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā 1:1.

Maču veiksmīgāk uzsāka mājinieces, kurām uzbrukumā labi darbojās Brice, Audere un Jākobsone. Avantis komandas vilcējspēks spēles sākumā bija Brumermane, kura labi cīnījās zem abiem groziem. Ceturtdaļas vidusdaļā RTU komandas pārsvars bija 9 punkti 20:11, taču tuvojoties pirmās desmitminūtes izskaņai viešņas sāka pievilkt. Rezultāts pirmajai ceturtdaļai beidzoties bija 25:21.

Otrās ceturtdaļas sākumā pateicoties Eibeles precizitātei no distances Avantis komanda pārņēma vadību, tiesa gan ne uz ilgu laiku. Puslaika beigu daļā spēle ritēja punkts punktā un pēc otrās ceturtdaļas minimāls pārsvars piederēja Avantis basketbolistēm 40:39.

Otrā puslaika sākumā abas komandas spēlēja ātru basketbolu un uzbruka ar augstu metienu procentu. Ceturtdaļas vidū ar 2 punktiem vadībā atradās RTU komandas spēlētājas 49:47. Trešās desmitminūtes otrajā pusē spēle kļuva mazrezultatīvāka, bet pirms izšķirošās ceturtdaļas ar vienu punktu vadībā atradās mājinieces 53:52.

Ceturtās ceturtdaļas pirmos 2 punktus guva Brumermane, tādejādi Avantis komanda izvirzījās vadībā. Pie rezultāta 57:57 divreiz pa reizei precīzi no tālās distances uzbruka Dreimane un Eibele, kā rezultātā Aivars Vīnbergs bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc apspriedes RTU komandas līderes lomu uzņēmās pieredzējusī Jākobsone, kura savu komandu izvirzīja vadībā ar 67:63. Puslaika beigās jau krietni veiksmīgāk darbojās mājinieces. 17 sekundes līdz mača beigām pie rezultāta 67:71 Avantis treneris Pēteris Višņēvics devās apsveikt Aivaru Vīnbergu ar uzvaru. Punktu spēlei pielika viena no labākajām šī vakara spēlētājām Audere. Spēles beigu rezultāts 74:67.

Līdz ar šo „RTU/Klondaika” uzvaru rezultāts sērijā ir kļuvis neizšķirts 1:1 un izšķirošo spēli abas komandas aizvadīs svētdien 29. aprīlī plkst. 12.00 Biznesa augstskolā "Turība".

„RTU/Klondaika” – „Avantis/Turība” 74:67 (25:21, 14:19, 14:12, 21:15)

RTU: Jākobsone 19, Audere 15, Brice 13, Rozīte 11, Bicāne 6, Barkāne 4, Ziema 2, Brīdiņa 2, Priedīte 2

Turība: Eibele 17, Zīke 12, Brumermane 12, Vītola 11, Dreimane 8, Horelika 4, Vorma 3.