Piektdiena, 29.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Agija, Aldonis;

„Skonto FC” uzvar treniņnometnes izskaņā

Uldis Strautmanis, 24.02.2010. 09:29

„Skonto FC” futbolisti otrdien ar uzvaru noslēdza treniņnometni Kiprā. Pēdējā spēlē Kiprā ar 2:0 (1:0) tika pieveikts vietējais klubs „Eremi”.

Pirmajā puslaikā 30.minūtē vārtus guva Aleksandrs Perepečko, bet 67.minūtē 2:0 panāca Armands Pētersons.

„Skonto FC” sastāvs: Vlasovs (Māliņš, 65); Gaiļus (Rode, 80), Maksimenko, Smirnovs, Fertovs, Perepečko, Tarasovs (Laizāns, 46), Kozlovs (Astafjevs, 46), Siņeļņikovs (Pētersons, 46), Blanks (Žuniors, 46).

Futbolisti jau rīt atgriezīsies Latvijā. „Skonto FC” treniņnometnē Kiprā aizvadīja četras pārbaudes spēles. Pirmajā no tām ar 1:0 tika pieveikta Polijas čempionāta kopvērtējuma šī brīža devītās vietas īpašniece Krakovas „Cracovia”, pēc tam „Skonto FC” pārtrauca savu uzvaru sēriju, cīnoties neizšķirti 1:1 ar Serbijas pirmās līgas klubu Zreņaninas "Banat", bet trešajā spēlē ar 0:4 zaudēja Minskas „Dinamo”.

Tagad pirms jaunās sezonas „Skonto FC’ aizvadījis jau 11 spēles, kurās ir deviņas uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums. Šajos mačos „skontieši” ir guvuši 42 vārtus un ielaiduši tikai sešus vārtus.

„Skonto FC” sastāvs treniņnometnē Kiprā: Aleksandrs Vlasovs, Germans Māliņš, Kaspars Ikstens, Vitalijs Smirnovs, Vadims Gaiļus, Kaspars Dubra, Deniss Petrenko, Renārs Rode, Kirils Ševeļovs, Aleksandrs Fertovs, Igors Kozlovs, Igors Tarasovs, Aleksandrs Cauņa, Aleksandrs Perepečko, Alans Sineļņikovs, Kristaps Blanks, Andrejs Perepļotkins, Daniils Turkovs, Artūrs Karašausks, Armands Pētersons, Nātans Žuniors Karvalju, Vitālijs Maksimenko. Galvenais treneris – Aleksandrs Starkovs; treneri – Vitālijs Astafjevs, Marians Pahars, Jurijs Ševļakovs, Aleksandrs Kulakovs.