Ceturtdiena, 28.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

Šoreiz veiksme „Barons/LMT” pusē

Gatis Kreceris, 28.04.2007. 08:45

Latvijas Basketbola līgas otrajā pusfināla spēlē uzvaru spēles galotnē ar 73:72 sev nodrošināja „Barons/LMT” basketbolisti, kas pārspēja „ASK Rīga” vienību. Līdz ar to sērijā rezultāts ir kļuvis neizšķirts 1:1. Uzvarētāju labā 23 punktus guva Armands Šķēle.
Mača sākums aizritēja līdzīgā cīņā, līdz ceturtdaļas vidum 2 punktu pārsvars piederēja „armijniekiem” 12:10. Pirmajā desmitminūtē abu komandu vadošās lomas spēlēja viesspēlētāji. Divas minūtes pirms ceturtdaļas beigu signāla „trīnīti” realizēja Maršals un vadībā jau ar 6 punktiem atradās „Barons/LMT” 21:15. Atlikušajā laikā mājinieki vairs punktus neguva, savukārt „armijnieki” iemeta 5 un minimāls pārsvars pirms otrās ceturtdaļas piederēja „Barons/LMT” komandai 21:20.

Otrajā ceturtdaļā spēle abas komandas cīnījās līdzīgi, vairāk uzmanības veltot aizsardzībai. Nevienai no komandām lielāku pārsvaru par 4 punktiem iekrāt neizdevās. Puslaika pēdējos 2 punktus pēc caurgājiena guva Miladžs un pēc otrās ceturtdaļas rezultāts bija 39:38 „ASK Rīga” labā.

Trešās ceturtdaļas sākumā turpinājās līdzīga cīņa, tomēr trešās desmitminūtes izskaņā meistarīgāk nospēlēja „armijnieki”, kuriem pirms izšķirošās ceturtdaļas piederēja 3 punktu pārsvars 59:56.

Ceturto ceturtdaļu veiksmīgāk uzsāka „armijnieki”, kuriem ceturtdaļas vidusdaļā piederēja piecu punktu pārsvars, 67:62. Mača turpinājumā „Barons/LMT” spēja lauzt spēles gaitu un izvirzīties vadībā. Intriga tāpat kā abu komandu iepriekšējā spēlē saglabājās līdz pēdējām sekundēm. „Armijniekiem” pie sev nelabvēlīga rezultāta 72:73 bija iespējas uzvarēt, taču Buškevica un Vecvagara kļūdas pašā spēles izskaņā to neļāva izdarīt. „Barons/LMT” varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 73:72, līdz ar to izlīdzinot rezultātu sērijā 1:1.

„Barons/LMT” – „ASK Rīga” 73:72 (21:20, 17:19, 18:20, 17:13)

Barons: Šķēle 23, Rowlands 18 (7 atl.b., 6 rez.p.), Ceranic 12 (9 atl.b.), Marshall 10, Skirmants 6, Kravčenko 2, Bērziņš 2

ASK: Braggs 17 (7 atl.b.), Millage 16, Valters 13, Buškevics 8, Vecvagars 7, Grafs 6, Andrukaitis 5