Ceturtdiena, 28.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

U-18 izlasei „sausais” zaudējums krieviem

Vita Ļebedeva, 14.04.2010. 17:46

Pasaules čempionātā elites divīzijā Latvijas U-18 hokeja izlase trešdien zaudēja Krievijas izlasei ar 0:9 (0:2; 0:4; 0:3). Tā bija otrā Krievijas komandas uzvara šajā čempionātā.

Spēlei netika pieteikts mūsu uzbrucējs Kirils Tambijevs, kas vakar salauza roku. Līdz ar to viņa vietā pirmajā maiņā šodien spēlēja Artjoms Dašutins. Izmaiņas tika veiktas arī citās maiņās: Andrejs Smirnovs šodien darbojās 2. maiņā, bet Kristaps Nīmanis 4. maiņā. Mūsu izlases vārtus Leonīds Beresņevs šoreiz uzticēja Vadimam Miščukam.

Tāpat kā vakar spēlē ar somiem rezultāts tika atklāts 6. minūtē, kad vairākumu realizēja Ņikita Nesterovs. Divu minūšu intervālā Latvijas U-18 izlase zaudēja jau 0:2. Tomēr mūsu jaunieši spēja saņemties, turpinot periodu bez vārtu zaudējumiem.

Līdzīgi iepriekšējai spēlei ar Somijas izlasi, spēles lūzums notika tieši otrajā periodā. Tā sākumā vairāki bīstami momenti izveidojās pie mūsu izlases sargātajiem vārtiem, kas arī tika realizēti. Spēles 25. minūtē Latvija zaudēja Krievijas jauniešiem jau 0:5. Treneri nolēma mainīt vārtsargu Miščuku pret Kristeru Gudļevski.

33. minūtē krievu jaunieši zibenīgi realizēja vairākumu – 7 sekundēs, sestos vārtus Krievijas U-18 izlases labā guva Grigorijs Želdakovs.

Arī trešā perioda sākumā trijās minūtēs tika ielaisti divi vārti, rezultātu padarot jau par graujošu 0:8. Mūsu komanda visas spēles garumā izdarīja tikai 18 metienus pa Andreja Vasiļevska sargātajiem vārtiem.

Divas minūtes līdz spēles beigām Maksims Šalunovs guva pēdējos, devītos vārtus spēlē, atstājot „sausā” mūsu jauniešus.

Latvijas U-18 izlases spēļu grafiks pasaules čempionātā:

16.04.2010, Minskas Arēnā, 15.30      Latvija – Čehija

17.04.2010, Minskas Arēnā, 19.00      Slovākija – Latvija

1. maiņa: Kristers Freibergs (C), Edgars Siksna, Artūrs Kuzmenkovs, Artjoms Dašutins, Māris Diļevka; 2. maiņa: Ņikita Koļesņikovs, Andrejs Smirnovs, Raimonds Upenieks (A), Edgars Kļaviņš, Kristiāns Pelšs (A); 3. maiņa: Krišs Lipsbergs, Artūrs Salija, Dāvis Straupe, Zemgus Girgensons, Edgars Kurmis; 4. maiņa: Kristaps Nīmanis, Vladislavs Dudins, , Rinalds Rautenšilds, Juris Ziemiņš; vārtsargi: Vadims Miščuks, Kristers Gudļevskis.