Piektdiena, 19.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Vēsma, Fanija;

Latvijas džudistam Denisam Kozlovam 7. vieta Eiropas čempionātā

Darja Davidova, 22.04.2010. 17:45

Latvijas džudists Deniss Kozlovs izcīnīja 7. vietu svara kategorijā līdz 66 kg Vīnē notiekošajā Eiropas čempionātā.

Divās pirmajās sacensību kārtās Latvijas sportists guva tīras uzvaras pār šveicieti Damjanu Vaseru un Serbijas džudistu Milosu Milkoviču, bet ceturtdaļfināla zaudēja Rokam Draksičam no Slovēnijas. Arī saspringtajā gandarījumu cīņā Latvijas džudists piekāpās rumānim Danam Georgam Fasi. Tādējādi Denisam Kozlovam neizdevās atkārtot pagājuša gada panākumus, kad tika izcīnīta bronzas medaļa.

Otrs Latvijas sportists Andrejs Magers, startējot svara kategorijā līdz 60 kg, pirmajā kārtā zaudēja Somijas pārstāvim Juho Reinvalam.

Nākošajās divās dienā Eiropas čempionātā piedalīsies Konstantīns Ovčiņņikovs (-81 kg), Aigars Mīlenbergs (-90 kg), pagājuša gada bronzas godalgas ieguvējs Jevgenijs Borodavko (-100 kg), Vladimirs Osnačs (+100 kg) un Evija Puķīte (-70 kg).