Sestdiena, 20.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Mirta, Ziedīte;

Tradīcijas turpinās un sērijas trešajā spēlē “ASK Rīga” atkal uzvar

Gatis Kreceris, 30.04.2007. 00:45 | komentāri (2)

Latvijas Basketbola līgas pusfināla trešajā spēlē uzvaru ar 68:66 pār „Barons/LMT” basketbolistiem izcīnīja „ASK Rīga” komanda. Rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām ir 2:1 „ASK Rīga” labā. Uzvarētāju labā 18 punktus guva Sandis Valters.

Maču veiksmīgāk iesāka Barons basketbolisti, kuri jau ceturtdaļas vidusdaļā bija iekrājuši 11 punktu pārsvaru, 17:6. Ceturtdaļas atlikušajā laikā „armijnieki” darbojās jau krietni veiksmīgāk un lēnām sadeldēja Baronu pārsvaru. Pirmajām 10 minūtēm beidzoties „Barons/LMT” pārsvars bija vairs tikai nieka 3 punkti, 23:20.

Otrās ceturtdaļas sākumā aktīvi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā darbojās „armijnieki”, kā rezultātā nosacītie mājinieki (ASK) pārņēma vadību. Baronu komandas līderis Armands Šķēle šoreiz vairs nebija tik produktīvs kā abu komandu iepriekšējās 2 spēlēs. Ramūns Butauts Šķēles segšanu bija uzticējis Babrauskam, kurš ar savu uzdevumu tika galā samērā veiksmīgi. Rezultāts pēc pirmā puslaika bija 39:37 „armijnieku” labā.

Trešajā ceturtdaļā laukumā ritēja līdzīga cīņa, vadībā atradās te viena te otra komanda. Lielākais pārsvars, kas bija trešajā desmitminūtē bija 5 punkti, „Barons/LMT” basketbolistiem 48:43, atlikušajā laikā „armijnieki” pat izvirzījās vadībā, bet tomēr pirms izšķirošās ceturtdaļas minimāls pārsvars bija „Barons/LMT” basketbolistiem 50:49.

Ceturtajā ceturtdaļā kaislības laukumā un ārpus tā netrūka. Cīņa ritēja līdzīgi kā tas bija abu komandu iepriekšējās spēlēs. Uzvarētāja noteikšana atkal tika atlikta uz spēles pēdējām sekundēm. 1:30 līdz mača beigām rezultāts vēl bija neizšķirts 64:64. Atlikušajā laikā ASK komandas labā pa 2 punktiem guva Miladžs un Valters, savukārt „Barons/LMT” savos uzbrukumos pieļāva kļūdas, kuras neļāva izlīdzināt spēli. Līdz ar to „armijnieki” varēja svinēt uzvaru ar 68:66. Rezultāts sērijā pēc aizvadītām 3 spēlēm ir 2:1 „ASK Rīga” labā.

„ASK Rīga” – „Barons/LMT” 68:66 (20:23, 19:14, 10:13, 19:16)

ASK: Valters 18, Buškevics 13, Millage 12, Braggs 10, Grafs 6, Andrukaitis 6, Babrauskas 2, Vecvagars 1

Barons: Ceranic 16, Šķēle 13, Rowlands 8, Kosuškins 7, Kravčenko 5, Bērziņš 5, Gulbis 4, Marshall 4, Skirmants 4