Ceturtdiena, 28.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

Šveices hokejisti izrauj uzvaru pār Itāliju un tiek nākamajā kārtā

LETA, 01.05.2007. 10:20

Pasaules hokeja čempionātā augstākajā divīzijā pirmdien Maskavā A grupā, kurā ir arī Latvijas izlase, Šveice tikai ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) uzvarēja Itāliju un nodrošināja sev dalību nākamajā kārtā.

Šveiciešiem pirmos vārtus 16.minūtē, izmantojot skaitlisko vairākumu, guva Gorans Bezina. Pēdējās trešdaļas piektajā minūtē Luka Ansoldi izlīdzināja rezultātu, bet uzvaru šveiciešiem astoņas minūtes pirms spēles beigām atnesa Ivo Rutemans.

Latvijas izlase savā pirmajā spēlē ar 1:2 zaudēja Šveicei. Savukārt itāļi pirmajā mačā cieta sagrāvi 1:7 cīņā ar pasaules un olimpisko čempioni Zviedriju.

Citās spelēs:

Slovākijas hokejisti uzvar Vāciju un iekļūst nākamajā kārtā 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Kanādas hokejisti grūtā cīņā uzvar arī Norvēģiju un iekļūst nākamajā kārtā 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

Latvijas hokeja izlase piedzīvo sagrāvi spēlē ar Zviedriju 2:8 (0:1, 0:3, 2:4)