Svētdiena, 15.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra;

Noslēdzies „TIO volejs" 2.posms Gulbenē

Lilita Mitrofanova, 02.08.2010. 15:22

Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS „Rīgas Piena kombināts", ar Rīgas Domes, Gulbenes un Kuldīgas pašvaldību, un Rīgas brīvostas atbalstu, jau piekto gadu vasaras periodā bērniem un jauniešiem organizē vasaras volejbola spēles ''TIO volejs''.

29.jūlijā Gulbenē norisinājās "TIO volejs" otrā posma sacensības. Šo sacensību mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola sacensībās vasaras sezonā, kā arī veicināt bērnus un jauniešus aktīvai brīvā laika pavadīšanai, uzlabot bērnu un jauniešu veselību, mazinot mazkustīga dzīvesveida sekas.

Šajā posmā kopskaitā piedalījās 88 komandas, kur zēnu konkurencē bija 28, bet meiteņu 60 komandas, kas sadalītas 6 vecuma grupās.

Otrais posms Kuldīgā, kas šajā vasarā būs arī pēdējais, lai noteiktu komandas, kuras piedalīsies „TIO volejs" finālsacensībās, kas norisināsies 20.augustā, Rīgā, Daugavas stadionā, notiks rīt,
3.augustā.

Tiesības spēlēt finālsacensībās iegūs katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras būs divu posmu kopvērtējumā izcīnījušas augstākas vietas.

2.posma rezultāti (Gulbene)

''D'' meitenes (1999/jaun.dz.g.)
1.vieta- Zemenītes (M.Čerņevska, D.Kuplova-Oginska, E.Petrova, K.Teivāne), Daugavpils
2.vieta- Puķzirnīši (Kitija Ūdre, Milda Martinsone, Agnese Jermacāne) , Zvejniekciems
3.vieta- Zobainās bumbas ( N.Saveļjeva, V.Kurbatova, A.Jermakova), Daugavpils

''C2'' meitenes (1997/98.dz.g.)
1.vieta- Fantastiskais 4 (A.Svetlova, R.Kozule, R.Malnača, B.Petrova-Kolosova), Preiļi
2.vieta- Jautrās meitenes (A.Kravčenoka, S.Utināne, T.Kolomenčikova, D.Kučenko, T.Dorovskih), Daugavpils
3.vieta- Zemenītes (A.Liniņa, Ī.Zaķe, S.Umbraško, A.Umbraško), Zvejniekciems

''C1'' meitenes (1995/96.dz.g.)
1.vieta- Ilzīte (I.Rubule, A.Kalniņa, V.Kiseļeva, J.Nastenko), Madona
2.vieta- Mockīši (L.Vilcāne, K.Upeniece, A.Ivanova, K.Litavniece), Preiļi
3.vieta- Cēsis (L.Slišāne, L.Auziņa, S.Kazaka, K.Šķērstiņa, K.Gabrāne), Cēsis

''B'' meitenes (1993/94.dz.g.)
1.vieta- Skolniecītes (D.Kosīte, K.Kosmačeva, M.Urdziņa), Zvejniekciems
2.vieta- Beigta balle (E.Cīrule, Z.Cera, E.Cirša, Z.Cīrule), Smiltene
3.vieta- Klaidones (A.Buklagina, R.Penteļejeva, M.Krevica, M.Umure), Gulbene, Lizums

''G'' meitenes (1993/96.dz.g.)
1.vieta- Bliezējas (M.Zepa, S.Erele, L.Svilāne, K.Gritāne), Varakļānu vsk
2.vieta- Aizkraukles Bitītes (R.Ondzule, E.Ciematniece, U.Daukšte, L.Smane), Aizkraukle
3.vieta- Bebrenītes (K.Dupuša, K.Kabrina, M.Tomaševska, U.Rutkovska, M.Dupuša), Bebru psk

''F'' meitenes (1997/2000.dz.g.)
1.vieta- Brūklenītes (L.Zvaigzne, R.Jefremenko, I.Pastare, E.Uzulniece), Aizkraukle

''D'' zēni (1999/jaun.dz.g.)
1.vieta- Cēsu kingi (Rihards Lazdiņš, Kristiāns Zelčs, Audris Mihailovs, G.Ozoliņš), Cēsis
2.vieta- Līkie bebri (Patriks Pinka, Heinrihs Eglite, Mārtiņš Ozoliņš), Cēsis
3.vieta- Rokeri (Raivo Kalniņš, Emīls Tauriņš, Lauris Lecis), Zvejniekciems

''C2'' zēni (1998/97.dz.g.)
1.vieta- Koknese 2 (K.Butins, K.Kučinskis, L.Larionovs, E.Riekstiņš), Koknese
2.vieta- Daugavpils 97 I (A.Sadovskis, D.Kaminskis, M.Lazuko, A.Konopackis, A.Tārauds), Daugavpils
3.vieta- Koknese I (E.Lutinskis, E.Glāznieks, A.Dandēns, N.Vingris), Koknese

''C1'' zēni (1996/95.dz.g.)
1.vieta- Daugavpils 95 (J.Kokins, J.Upenieks, E.Gedzuns, E.Andruščenko), Daugavpils
2.vieta- Aknīstes zēni (R.Dombrovskis, J.Striks, M.Kuļijevs, R.Petroks), Aknīste

''B'' zēni (1993/94.dz.g.)
1.vieta- Daugavpils 93 (M.Mackevičs, V.Kondrašovs, A.Cveks, A.Pirogs), Daugavpils
2.vieta- Viesīte (J.Valainis, J.Kerubīns, D.Rubens, M.Melderis, R.Broničs), Viesīte
3.vieta- Bumbieri (A.Dolženko, R.Mihailovs), Cēsis

''F'' zēni (1997/2000.dz.g.)
1.vieta- Varakļānu vsk I (D.Trops, R.Latkovskis, A.Broks), Varakļāni
2.vieta- Varakļānu vsk II (Daniels Pūrītis, Artūrs Seržans, Pauls Mestere), Varakļāni
3.vieta- Zēni melnā (A.Krams, E.Upens, R.Balodis, A.Kaštanovs), Cēsis

''G'' zēni (1993/96.dz.g.)
1.vieta- Pēdējā cerība (D.Garančs, S.Valenieks, A.Kazāks, J.Broks), Varakļānu vsk
2.vieta- Aizkraukle (K.Arzovs, E.Ivanovs, R.Platonovs, A.Leitlands, V.Benjavs), Aizkraukle
3.vieta- Bebri (N.Fridrihsons, A.Grinšpons, A.Krēsliņš, S.Marcinkevičs), Bebru psk

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV