Ceturtdiena, 18.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Laura, Jadviga;

SK “Cēsis” tuvojās bronzas godalgai

Gatis Kreceris, 04.05.2007. 09:00

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas otrajā spēlē par trešo vietu pārliecinošu uzvaru ar 88:68 pār „RTU/Klondaika” komandu svinēja SK „Cēsis” basketbolistes, tādējādi cēsnieces sērijā līdz 3 uzvarām atrodas vadībā ar 2:0.

Mača sākumā spēle ritēja mazrezultatīvi, pirmos 2 punktus spēlē guva RTU komandas centra spēlētāja Rozīte, taču nākamos 8 punktus guva viešņas. Ceturtdaļas vidusdaļā rezultāts bija 8:2 cēsnieču labā. Pēc aizvadītām piecām minūtēm viešņas savas pretspēlētājas sāka segt pa visu laukumu, kā rezultātā RTU komandai radās problēmas izveidot sakarīgus uzbrukumus. Mājinieces pirmajā desmitminūtē 9 no saviem 14 punktiem guva no tālās distances, savukārt viešņas lielāko daļu no saviem punktiem guva no groza apakšas. Rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas bija 23:14.

Otrās ceturtdaļas sākumā abas komandas uzbruka ļoti precīzi praktiski no visām pozīcijām. Mājiniecēm viennozīmīgi labākā spēlētāja otrajā desmitminūtē bija Audere, kura guva gandrīz pusi no komandas punktiem ceturtdaļā. Cēsu komandas redzamākā spēlētāja puslaika otrajā daļā bija Olga Podoboda, kura veiksmīgi apgādāja savas komandas biedrenes ar precīzām piespēlēm. Rezultāts pēc pirmā puslaika bija 48:37.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas spēlēja ļoti līdzīgi, rezultāta starpība turējās 9-12 punktu attālumā. Trešajā desmitminūtē gan Cēsis gan RTU sameta pa 17 punktiem un pirms izšķirošās ceturtdaļas rezultāts bija 65:54 viešņu labā.

Ceturtajā ceturtdaļā notikumus laukumā pilnībā diktēja viešņās, kuras pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, līdz ceturtdaļas vidusdaļā pēc Simondsas viena precīzā soda metiena cēsnieču pārsvars sasniedza 19 punktus 75:56. Kad līdz mača beigām bija atlikušas 2:30 laukumā devās abu komandu rezervistes, jo spēlēs liktenis jau bija izšķirts. Līdz ar to mazā fināla otrajā spēlē Cēsu komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 88:68.

"RTU/Klondaika" - SK "Cēsis" 68:88 (14:23, 23:25, 17:17, 14:23)

RTU: Brice 15, Audere 12, Brīdiņa 11, Bicāne 9, Jākobsone 8, Priedīte 6, Ziema 3, Barkāne 2, Rozīte 2.

Cēsis: Simmonds 19, Chessman 16, Dwyer 12, Podobed 11, Mikāle 11, Lazdiniece 7, Nīmane 6, Kvasņika 6.