Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Latvijas U-20 pēdējā spēlē grauj Austriju

Māris Gorbunovs, 12.11.2010. 16:34

Šodien Latvijas junioru hokeja izlase, aizvadīja savu pēdējo spēli Sino Cup turnīrā, sacenšoties ar Austrijas U-20 vienību. Mūsu komanda pretiniekiem neatstāja nekādas iespējas un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:0. Vakardienas otrajā spēlē Baltkrievijas komanda tikai pagarinājumā ar rezultātu 7:6 pārspēja mūsu šodienas pretiniekus.

Spēles rezultātu devītajā minūtē, pēc Ģirta Jansona piespēles, atklāja Rolands Vīgners, kuram tie bija jau trešie vārti turnīrā. Spēles 16-tajā minūtē Māris Diļevka rezultātu dubultoja, 2:0 Latvijas komandas labā. Četras minūtes pirms perioda beigām mūsu komanda nopelnīja divus noraidījumus un bija jāspēlē divas minūtes, trijiem pret pieciem. Par laimi austrieši šādu izdevību palaida garām un mūsu komanda devās pārtraukumā ar divu vārtu pārsvaru.

Arī otrais periods mūsu komandai izvērtās veiksmīgs. Trešdaļas vidū Latvijas komanda spēlējot skaitliskajā vairākumā guva trešos vārtus, precīzs bija Edgars Kurmis. Četras minūtes vēlāk, pārsvaru palielināja Ēriks Ševčenko un pārtraukumā ejot jau 4:0.

Pēdējā spēles nogrieznī, mūsu junioru komanda spēles grožus no rokām neizlaida, iesitot vēl piecus bezatbildes vārtus, kad divreiz precīzi bija Kalns un Diļevka un reizi Jansons. Turnīram beidzoties, Latvijas komandai septiņi punkti, pēc rītdienas spēlēm būs zināms vietu sadalījums. Latvijas U-20 izlases spēlētāji jau šovakar ielido Rīgā, lai varētu pievienoties saviem klubiem.

Šovakar otrajā spēlē, baltkrievi sacentīsies ar dāņiem, rīt divas spēles – Somija U-20 pret Baltkrievija U-20 un Dānija U-20 pret Austrija U-20.

Latvijas U-20 – Somijas U-20 (2:0, 2:0, 5:0)
Vīgners (Jansons) 8:46 (1:0), Diļevka (Jakovļevs) 15:17 (2:0), Kurmis (Kēniņš, vair.) 30:52 (3:0), Ševčenko (Ķēniņš, Jakovļevs) 35:48 (4:0), Kalns (Ķēniņš) 44:55 (5:0), Diļevka (Straupe, Firsovs) 46:49 (6:0), Jansons (Kurmis) 47:05 (7:0), Diļevka (Bickevičs, Mickēvičs) 49:01 (8:0), Kalns (Porejs, Ķēniņš, vair.) 54:36 (9:0).
Vārtsargi: Gudļevskis - Brenkusch
Metieni: 32-21
Soda min: 16-8