Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

"TTT/Rīga" pietuvojas LSBL čempionu titulam

Gatis Kreceris, 05.05.2007. 12:30 | komentāri (1)

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas otrajā finālspēlē „Arēnā Rīga” pārliecinošu uzvaru ar 85:58 izcīnīja „TTT Rīga” basketbolistes, kuras sagrāva „Avantis/Turība” komandu. Uzvarētāju sastāvā lielisku spēli aizvadīja Elīna Babkina, kura guva 32 punktus. Rezultāts sērijā ir 2:0.

Mača sākumā spēle ritēja līdzīgi, ceturtdaļas vidusdaļā rezultāts bija neizšķirts 8:8. Jau no pirmajām minūtēm abas komandas lielāko uzmanību veltīja spēlei aizsardzībā. Pirmās desmitminūtes turpinājumā pateicoties Babkinas veiksmīgajai spēlei uzbrukumā pirmo ceturtdaļu TTT uzvarēja ar 3 punktiem. Rezultāts pēc pirmās desmitminūtes bija 20:17. Pirmajās 10 minūtēs ļoti labu sniegumu demonstrēja Elīna Babkina, kura guva vairāk kā pusi no komandas punktiem -12.

Otrās ceturtdaļas sākumā Ieva Tāre pēc 2+1 panāca līdz šim lielāko pārsvaru spēlē +6, 23:17. Turpinājumā Dreimane pēc veiksmīga caurgājiena pievilka līdz -1, taču tad Mikaela guva 6 punktus pēc kārtas un panāca 31:24. Puslaika atlikušajā laikā rezultāta starpība svārstījās robežās no 5-10 punktiem. Rezultāts pēc pirmā puslaika bija 42:33 mājinieču labā.

Trešajā ceturtdaļā notikumus laukumā pilnībā diktēja TTT komandas spēlētājas. Ceturtdaļas vidū pēc Babkinas trīspunktnieka mājinieču pārsvars bija sasniedzis jau 21 punktu 58:37. Atlikušajās piecās Avantis komandas līderes lomu uzņēmās Dreimane, kura īsā laikā guva 9 punktus (visus ar „trijniekiem”), pateicoties tieši viņas precizitātei viešņas spēja saglabāt rezultāta starpību līdz mīnus 22. Rezultāts pēc aizvadītām 30 minūtēm bija 70:48.

Ceturtajās ceturtdaļas sākums aizritēja mazrezultatīvi, pirmajās piecās minūtēs abas komandas kopā bija guvušas 8 punktus. Rezultāts ceturtdaļas vidū bija 73:53. Mača atlikušajā laikā TTT komandas treneri laukumā sūtīja komandas rezervistes, kuras pret Avantis pamatsastāva spēlētājām cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu. Galarezultātā otrajā finālspēlē TTT izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 85:58.

„TTT/Rīga” – „Avantis/Turība” 85:58 (20:17, 22:16, 28:15, 15:10)

TTT: Babkina 32, Tāre 15, Carver 13, Krūmiņa 8, Jacintho 8, Jacob 3, Jēkabsone 2, Bergvalde 2, Eglīte 2

Avantis: Dreimane 26, Eibele 11, Brumermane 10, Zīke 4, Veinberga 4, Vorma 3