Ceturtdiena, 28.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

"Cēsis" izcīna bronzas medaļas

basket.lv, 06.05.2007. 21:00

Latvijas Sieviešu basketbola līgā bronzas medaļas izcīnījušas “Cēsis” basketbolistes, kas svētdien svinēja uzvaru arī trešajā spēlē pret “RTU/Klondaika” komandu, savā laukumā pretinieces pārspējot ar rezultātu 81:60 un sērijā triumfējot ar 3-0.

Spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts jau pirmajā ceturtdaļā, kurā daudz pārliecinošāk darbojās laukuma saimnieces. Viesu komandai pilnībā nesekmējās ar metieniem, tādēļ pēc vairāk kā 3 nospēlētām minūtēm rezultāts bija 6:0. Jāpiebilst, ka viesu komandai uz spēli nebija ieradies tās galvenais treneris Aivars Vīnbergs. Vienu brīdi Cēsu komanda bija panākusi jau 13 punktu pārsvaru 25:12, tomēr līdz ceturtdaļas beigām pretinieces piecus punktus atguva – 25:17.

Arī otrās ceturtdaļas sākumā viesu komanda turpināja spēlēt veiksmīgāk, rezultāta starpību sadeldējot līdz 4 punktiem (25:21). Tomēr mājinieces atguvās, lielajā pārtraukumā dodoties ar pārliecinošu 15 punktu pārsvaru – 44:29.

Spēles liktenis pilnībā tika izšķirts trešajā ceturtdaļā, pēc nospēlētām divām minūtēm panākot 19 punktu pārsvaru. Ceturtdaļas vidū pie rezultāta 61:35 mājnieku jaunais galvenais treneris Viktors Brizgalovs laukumā laida vairākas rezervistes. Maksimālais pārsvars tika panākts īsi pirms ceturtdaļas izskaņas, kad rezultāts sasniedza 68:40. Līdz pārtraukumam viesu komanda trīs punktus atguva.

Pēdējā ceturtdaļa pagāja spēlē “skrien un met”. Tomēr metieni vairumā gadījumu bija neprecīzi. Nedaudz veiksmīgākas bija viesu komandas spēlētājas, jo laukuma saimnieces, jau labu laiku pirms spēles beigu signāla sāka svinēt uzvaru. Tomēr pārliecinoša uzvara tika nosargāta – 81:60. Jāpiebilst, ka laukuma saimnieces spēli pabeidza ar četrām vietējām Cēsu spēlētājām laukumā.

Arī rezultatīvākā spēlētāja "Cēsu" komandā šoreiz bija vietējās sporta skolas audzēkne - Karlīne Nīmane guva 17 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Savukārt "RTU/Klondaika" vienībā 13 punktus guva Ināra Jākobsone.

"Cēsis" - "RTU/Klondaika" 81:60 (25:17, 19:12, 24:14, 13:17)

Cēsis: Nīmane 17+9AB, Česmane 16+7AB, Simondsa 11+10AB, Kvasņika 11, Podobeda 8+5RP, Mikāle 5+5AB, Dvaijere 5, Krastiņa 4, Grava 2, Lazdeniece 2.
RTU/Klondaika: Jākobsone 13+6AB, Audere 10+8AB, Priedīte 10+10AB, Ziema 9, Bicāne 7, Brice 6, Rozīte 3+6AB, Frīdenšteina al Brīdiņa 2.