Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

„Liepājas Metalurgs" meitenes piedzīvo zaudējumu „TTT Kadetēm"

Mārtiņš Kozlovskis, 20.01.2011. 11:48

Trešdien, 19. janvārī, zaudējumu Latvijas Sieviešu Basketbola līgas mājas spēlē piedzīvoja SK „Liepājas metalurgs" basketbolistes, kuras ar rezultātu 61:66 atzina „TTT Kadetes" pārākumu.

Abas komandas savā starpā tikās pirms dažām dienām Rīgā, kad pagarinājumā pārākas izrādījās rīdzinieces (74:79). Šoreiz spēle norisinājās „Metalurgs" mājvietā, taču izteikt prognozes par spēles favorītiem pirms tās sākuma bija pāragri.

Spēli krietni vien labāk iesāka „Kadetes", kuras ātri vien izvirzījās vadībā (6:0). Liepājnieces spēja atspēlēt piecus punktus, tomēr līdz ceturtdaļas izskaņai "Kadetes" atguva pārsvaru un noslēdza to savā labā – (7:15). Otrajā ceturtdaļā rīdzinieces turpināja palielināt rezultāta starpību, noslēdzot pirmo puslaiku ar 16 punktu pārsvaru – 22:38.

Pēc garā pārtraukuma savu sniegumu uzlaboja arī „Metalurgs" un ceturtās ceturtdaļas sākumā pretiniecēm bija vairs tikai plus divi (51:53). Veiksmes trūkums tomēr neļāva liepājniecēm izvirzīties vadībā un galarezultātā nācās atzīt „TTT Kadetes" komandas pārākumu spēlējot arī Liepājā – 61:66.

Mājiniecēm kārtējo reizi rezultatīvākā bija Daiga Līne, šoreiz atzīmējoties ar 19 gūtajiem punktiem, bet Maijas Līnes rēķinā 17 punkti. Pretiniecēm labākā ar 13 gūtajiem punktiem bija Rūta Veidere.

Nākošo spēli „Metalurgs" aizvadīs izbraukumā pret Eirolīgas dalībniecēm „TTT Rīga" basketbolistēm. Savukārt, tuvākā mājas spēle februāra sākumā, kad Liepājā viesosies „Daugavpils Universitātes" komanda.