Otrdiena, 16.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta;

MONARCH rezultatīvā spēlē pārspēj SMScredit.lv

Māris Gorbunovs, 24.01.2011. 10:50

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas atklātajā hokeja čempionātā norisinājās trīs regulārās sezonas spēles. Visās cīņās uzvaras svinēja favorīti – Ozolnieki-MONARCH apspēlēja SMScredit.lv, DHK Latgale pārspēja HK Ogre un Liepājas metalurgs 2 svinēja uzvaru pār HS Rīga/Prizma.

Vienīgajā piektdienas spēlē HS Rīga/Prizma savā laukā sacentās ar Liepājas metalurgs 2. Mājinieki spēli iesāka ļoti pārliecinoši, jau spēles trešajā minūte izvirzoties vadībā ar 2:0 – precīzi bija Artūrs Savrinovičs un Niks Apsītis. Liepājnieki ātri pamodās pēc neveiksmīgā spēles sākuma un jau beidzoties pirmajam periodam izvirzījās vadībā – 2:3, viesiem vārtus guva Egils Kalns, Daniels Bogdzjuls un Dāvis Paipa. Otrajā trešdaļā pa reizei bija precīzas abas komandas, liepājniekiem – Raimonds Tūbelis, prizmiešiem – Artūrs Valdmanis. Pēdējā trešdaļā Liepājas komandai izdevās gūt divus bezatbildes vārtus (Paipa, Siksna) un svinēt uzvaru ar 3:6.

Sestdien, Ozo ledus hallē, čempionāta līderi Ozolnieki-MONARCH uzņēma SMScredit.lv. Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, toties otrajā tika gūti seši vārti – 4:2 mājinieku labā. Arī pēdējo trešdaļu monarhi uzvarēja ar 4:3. Gala rezultātā 8:5 (0:0, 4:2, 4:3), Ozolnieku komanda svin savu 22. uzvaru sezonā un vēl vairāk nostiprinās pirmajā vietā. Rezultatīvākais Sergeja Povečerovska vadītajā komandā bija Vadims Romanovskis, kurš šajā spēlē nopelnīja 4 (2+2) punktus. Uzvarētājiem vēl vārtus guva Māris Drelings, Mārcis Zembergs, Aigars Cipruss, Ēriks Bisenieks, Andrejs Utāns un Viktors Lobačovs. SMScredit.lv komandā divreiz izcēlās Helmuts Eniks, pa reizei Romāns Ņikitins, Kārlis Rožkalns un Valentīns Feoktistovs.

DHK Latgale komanda savā laukumā uzņēma priekšpēdējā vietā esošo HK Ogre. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) svinēja mājinieki. Daugavpils komandas labā vārtus guva Vladimirs Borovkovs, Denis Martjušovs, vairākas spēles izlaidušais Aleksandrs Kerčs, Vladislavs Balakuns un Sandis Virkstenis. Ogres komandas labā vienīgos vārtus guva, rezultatīvākais komandas spēlētājs, Raivis Kurnīgins.

Nākamās regulārās sezonas virslīgas spēles ir paredzētas šo trešdien, kad Liepājas metalurgs2 savās mājās sacentīsies ar Zemgale/JLSS, HS Rīga/LSPA viesosies Viļņā un DHK Latgale atkārtoti sacentīsies ar Ogres komandu. Šajā nedēļās nogalē notiks vairākas spēles, šo piektdien – HS Rīga/Prizma viesosies Liepājā, SMScredit.lv šoreiz savā laukumā centīsies ņemt revanšu MONARCH komandai, HS Rīga/LSPA Akadēmijas ledus hallē sacentīsies ar DHK Latgale, Zemgale/JLSS Jelgavā spēlēs ar

HK Ogre. Vienīgajā sestdienas spēlē Vidzemes OC ledus hallē (Valmierā) savā starpā sacentīsies Elektrēnu Energija-Orakulas un SMScredit.lv komandas.