Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Red Bull Open Ice dīķu hokeja čempionāts ir sācies, noskaidroti pirmie finālisti

Lana Daniela, 30.01.2011. 16:14

Sestdien, 29. janvārī, Ikšķilē uz aizsalušā un meža ieskautā Dubkalnu karjera notika Latvijas dīķu hokeja čempionāta Red Bull Open Ice pirmais posms, kurā ceļa zīmes uz Rīgas finālu izcīnīja četras komandas: White Devil, Bērzaune, HK Lāčplēsis un Runči. Lieli prieki bija arī PHL Vamieras komandai, kas izlozē ieguva wildcard un tiesības piedalīties Rīgas finālā 20. februārī.
Red Bull Open Ice dīķu hokeja čempionāts ir sācies, noskaidroti pirmie finālisti

Organizatori saka lielu paldies Laika Vecim, kurš nodrošināja lieliskus apstākļus uz Dubkalna karjera – nelielus mīnusus, lai ledus būtu pietiekami izturīgs, taču ne pārāk bargu salu, lai neaizbiedētu skatītājus. Mēs ceram uz Laika Veča sadarbību arī turpmākajos porsmos, jo 12. februārī notiks Red Bull Open Ice otrais posms Saldū, 19. februārī paredzēta Rīgas atlase, bet jau dienu vēlāk uz AB dambja 16 labākās komandas Rīgas finālā cīnīsies par uzvaru un galveno balvu – ceļojumu uz Austriju, hokeja komandas Red Bull Salzburg mājas mītni.

Jāatgādina, ka Red Bull Open Ice Latvijas čempionāta norises vietas izvēlējās paši hokeja spēlētāji, savu iecienīto dīķi piesakot www.redbull.lv un balsojot par to. Visspraigākā cīņa bija tieši Austrumu divīzijā, kur cīnījās Ikšķiles un Lielvārdes dīķi.

Red Bull Open Ice Austrumu divīzijas atlasi jeb 1. posmu vadīja hokeja komandas Dinamo tehniskais direktors Armands Simsons, kuram ir kas sakāms šī pasākuma sakarā: „Latvija ir HOKEJA LIELVALSTS!!! Gan pateicoties mūsu lieliskajiem līdzjutējiem, gan arī hokeja mīļiem, kuri ar šo azartisko un vīrišķīgo sporta veidu nodarbojas savā brīvajā laikā. Tas, ka Latvijas hokeja amatieri ir traki un aktīvi, tas nevienam vairs nav jāpierāda, jo mākslīgā ledus haļļu noslogojums ir tāds, ka pirmie uz ledus nāk īsi pirms septiņiem rītā un pēdējie pēc nakts hokeja nodarbībām ledus halles pamet pēc vieniem naktī. Tiklīdz uz Latvijas ūdenskrātuvēm izveidojas pirmie ledus slāņi....protams, ka tos apsēž zemledus makšķernieki. Bet, sagaidot, kad ledus slānis ir atbilstošs un drošs uz ledus parādās hokeja entuziasti. Tāpēc manas domas par šo lielisko Red Bull Open Ice hokeju ir tikai un vienīgi vislabākās. Jo Latvijā sevi uz ledus grib pierādīt un parādīt pilnīgi visi, kuriem kājās ir slidas. Un izpildīt filigrānos Aleksandra Niživija meistarstiķus brīvā dabā uz dīķiem mēģina katru reizi, kad kāpj uz ledus." Armands Simsons vadīs arī Rīgas atlasi un finālu, bet Saldus posmā vadītāja lomā darbosies cits Armands – Tv žurnālists un Red Bull Crashed Ice Latvijas pārstāvis 2011. gadā – Armands Tripāns.

Tuvojoties pasākumam, visas izmaiņas un precizējumi lasāmi Red Bull Latvija mājaslapā www.redbull.lv. No 7 februāra sāksies arī speciālas aktivitātes Red Bull Open Ice Lv fanu lapā sociālajā portālā Facebook – lai piedalītos konkuros, jākļūst par Red Bull Open Ice Latvijas fanu un pirmajam jāatbild uz konkrēto jautājumu. Šajā pašā nedēļā konkursi un balvas arī radio Star FM ēterā katru dienu plkst. 16.45

Turam īkšķus, lai Laika Vecis mūs nepieviļ!

Par Red Bull Open Ice

Neprofesionāliem hokeja spēlētājiem ir iespēja izbaudīt šīs aizraujošās spēles garšu un iegūt galveno balvu – ceļojumu uz Zalcburgu, viesojoties Red Bull Salzburg hokeja komandas mājas mītnē, kā arī citas interesantas balvas no pasākuma atbalstītājiem – veikaliem Hokeja Pasaule (Sports Lukss) un auto dīlera BM Auto. Red Bull Open Ice katru gadu notiek vairākās pasaules valstīs, kas nav aizmirsušas hokeja sākotnējo izcelsmi un prieku visiem kopā padzenāt ripu zem klajas debess. Komandas cīnās Rietumu, Austrumu un Rīgas divīzijās un katra no tām notiek citā dīķi – tieši tajā, kas uzvarēja balsošanā. Katrā komandā jābūt četriem spēlētājiem + vienam rezervistam. Katrs pasākuma dalībnieks drīkst startēt tikai vienas komandas sastāvā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV