Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Tautas slēpojumā Madona aizraujoša Latvijas vadošo biatlonistu cīņa

Gundars Upenieks, 30.01.2011. 16:24

29. janvārī Madonā sporta bāzē Smeceres sils notika Tautas slēpojums Madona. Vienas no Latvijā iecienītākajām slēpošanas sacensības jau tradicionāli pulcēja ap 500 dažādu vecumu sportistu, pārsniedzot pagājušā gadā uzstādīto dalībnieku skaita rekordu.
Tautas slēpojumā Madona aizraujoša Latvijas vadošo biatlonistu cīņa

Šogad mačs tomēr bija īpašs, jo klātienē varēja sekot mūsu vadošo biatlonistu Ilmāra Briča un Andreja Rastorgujeva cīņai 18 kilometru distancē. Kā pēc finiša izteicās Ilmārs, viņš distances laikā reizes piecas ir mēģinājis aizmukt, taču Andrejs turējis līdzi. Vēl trīs kilometrus pirms finiša abi vīri slēpoja soli solī, taču finišam šoreiz vairāk spēka bija atlicis mūsu jaunajam biatlonistam. Andrejs Rastorgujevs pirmais, Ilmārs Bricis – otrais. Arī dāmu konkurencē 18 kilometru distancē triumfēja biatloniste Līga Glāzere. Pilni sacensību rezultāti mājas lapā www.sportlat.lv

Obligāti jāmin, ka tautas slēpojumā Madona atkal kopā bija gandrīz viss Latvijas biatlona "lieliskais četrinieks" Ilmārs Bricis, Oļegs Maļuhins, Jēkabs Nākums un Gundars Upenieks. Diemžēl slimības dēļ Oļegs savu dalību atsauca vienu dienu pirms sacensībām.

Slēpojumu organizēja kompānija Sportlat sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu. Tieši madoniešiem jāsaka paldies, ka slēpojuma trase visu 18 kilometru garumā bija sagatavota perfektā kvalitātē. Katram bija iespēja izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstoša garuma distanci: gan 18 km, gan 12 km, arī 3 km lielākiem bērniem, 300 līdz 600 metru garas distances trim jaunākajām bērnu grupām. Darbojās slēpju skoliņa pašiem mazākajiem, kur pedagogu pavadībā ar Sportlat sarūpētām slēpēm varēja spert pirmos soļus šajā sporta veidā.

Jau 12. februārī šeit pat Madonā Smeceres silā Sportlat aicina uz slēpošanas maratonu MADONAS ŠPŪRE. 50 kilometri klasiskajā stilā.

Publicitātes foto: Andrejs Rastorgujevs, Jēkabs Nākums, Ilmārs Bricis un Gundars Upenieks pirms starta

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV