Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

„Liepājas Metalurga" zaudējuma sērija turpina ieilgt

Mārtiņš Kozlovskis, 07.02.2011. 14:28

Aizvadītajā nedēļas nogalē divas Latvijas sieviešu basketbola līgas mājas spēles aizvadīja „Liepājas Metalurgs" basketbolistes, kuras vispirms ar rezultātu 40:52 atzina „DU" komandas pārākumu, bet pēc tam dienu vēlāk piekāpās arī SK „Cēsis" komandai ar rezultātu 35:50.

Nedēļas nogale Liepājas basketbolistēm izvērtās patiešām neveiksmīga, jo tika piedzīvoti divi zaudējumi pret savām sīvākajām pretiniecēm turnīra tabulā. Vispirms, ar rezultātu 40:52 Liepājas basketbolistes piekāpās „Daugavpils Universitātes" komandai, nonākot zaudētāju lomā jau no spēles pirmajām minūtēm. Turklāt, vienu brīdi viesu pārsvars pārsniedza pat 20 punktu robežu.

Taču dienu vēlāk tikpat svarīgā spēlē pret SK „Cēsis" komandu liepājnieces spēli iesāka daudz pārliecinošāk. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija (10:3) par labu „Metalurgs" meitenēm, taču visu sabojāja spēles pēdējā ceturtdaļa, kuru laikā liepājnieces spēja gūt tikai 4 punktus uz ko pretinieces atbildēja ar 19. Galarezultātā zaudējums tika piedzīvots arī šajā spēlē (35:50), kas komandu LSBL turnīra tabulā ir nobīdījis uz pēdējo 8. pozīciju.

Nākošo spēli „Liepājas Metalurgs" komanda aizvadīs jau trešdien, 9. februārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies pašreiz trešā spēcīgākā komanda „RTU Merks". Spēles sākums pulksten 17:00.

Latvijas Sieviešu basketbola līga, 5. februāris:

„Liepājas Metalurgs" – „Daugavpils Universitāte" 40:52 (6:14, 7:12, 9:13, 18:13)
„Liepājas Metalurgs": Daiga Līne 14, Zdanovska 6, Simanoviča 5, Feldmane 5, Maija Līne 4, Alilujeva 3, Pinstere 2, Bauze 1, Misus, Laumane, Egle, Āboliņa
„DU": Egle 17, Kazakeviča 14, Olesja Jevsejeva 10, Baltace 6, Širokova 5, Lakomko, Šimanska, Santa Jevsejeva.