Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

Turpinās cīņas pilsētas basketbola čempionātā

Mārtiņš Kozlovskis, 11.03.2011. 11:45

Ceturtdien, 10.martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas kārtējās spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Pie ceturtā panākuma čempionātā tika "Red Sun Buffet" basketbolisti, tādējādi turnīra tabulā pakāpjoties uz 3.pozīciju.

Ceturtdienas vakarā tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā no tām laukumā devās "Petrol Coupons" un "LSSS 3" komandas, kuras līdz šim čempionātā pie uzvarām vēl nebija tikušas. Ja pirmā spēles ceturtdaļa aizritēja līdzīgi, tad turpinājumā krietni vien labāki bija "Petrol Coupons", tādējādi izcīnot pirmo uzvaru čempionātā ar rezultātu 96:64.

Otrajā spēlē spēkiem mērojās "Red Sun Buffet" un "Liepājas Hits" komandas. Intriga šajā spēlē pazuda jau spēles pirmajās desmit minūtēs, kuru laikā sarkanās bufetes vīri spēja iekrāt 19 punktu pārsvaru. Galarezultātā, "Red Sun Buffet" izcīnīja savu ceturto uzvaru čempionātā ar 40 punktu starpību - 87:47.

Nākošās pilsētas čempionāta spēles tiks aizvadītas šajā nedēļas nogalē. Sestdien ir paredzētas trīs spēles, no kurām interesantākā solās būs pēdējā cīņa starp "Ģeodēzists.LV" un "Autobusu parks" komandām. Savukārt, svētdien tiks izspēlētas divas spēles. Sacensības abās dienās sāksies pulksten 11:00.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (10.marts):
Petrol Coupons - LSSS 3 96:64 (18:17, 24:12, 26:20, 28:15) Kuzņecovs 31, Gūtmanis 14
Liepājas Hits - Red Sun Buffet 47:87 (9:28, 12:16, 10:19, 16:24) Indriekus 15, Parādnieks 15