Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

„Metalurgs" basketbolistes savās mājās pārspēj „TTT Juniores"

Mārtiņš Kozlovskis, 28.03.2011. 11:39

Piektdien, 25. martā, Latvijas Sieviešu Basketbola līgas pēdējā mājas spēlē labu sniegumu nodemonstrēja "Liepājas Metalurgs" basketbolistes, kas savā laukumā pārspēja „TTT/Juniores" ar rezultātu 73:60.

Abām komandām šī spēle no turnīra tabulas viedokļa neko daudz neizšķīra, jo gan „TTT/Juniores", gan „Liepājas Metalurgs" neatkarīgi no šīs spēles galarezultāta ir ierindojušies, attiecīgi, 4. un 8. vietā.

„TTT/Juniores" rēķinā līdz šim bija 14 uzvaras un 11 zaudējumi, turklāt iepriekšējās trijās spēlēs ar „Metalurgs" basketbolistēm uzvaras izcīnīja rīdzinieces - 56:67, 52:68 un 63:68. Savukārt, „Liepājas Metalurgs" kontā šajā sezonā bija tikai divas uzvaras (pret „DU", SK „Cēsis" komandām).

Spēli veiksmīgāk iesāka liepājnieces, kuras sākumā izvirzījās vadībā, taču ceturtdaļas turpinājumā viešņas atguva vadību un pirmo ceturksni noslēdza savā labā – 15:16. Otrajā ceturtdaļā „Metalurgs" deficīts sasniedza pat astoņus punktus (22:30), tomēr līdz puslaika beigām to izdevās sadeldēt vairs tikai līdz 3 punktiem – 33:36.

Pēc garā pārtraukuma laukumā turpinājās līdzīga spēkošanās un vairakkārt notika vadības maiņa. Spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad liepājnieces veica izrāvienu (10:0), panākot sev patīkamo - 61:51. Uzvara šajā spēlē atdota netika un „Liepājas Metalurgs" beigu beigās izcīnīja savu trešo uzvaru šajā sezonā, pārspējot „TTT/Juniores" ar rezultātu 73:60.

Liepājas komandā labākā ar 18 gūtajiem punktiem bija Līga Zdanovska. Savukārt, pretiniecēm 14 punkti Lienes Neimanes kontā.

Līdz ar to, liepājniecēm šajā sezonā ir atlikusi vairs tikai viena izbraukuma spēle pret „TTT Kadetes" komandu. „Metalurgs" basketbolistes arī Rīgā cīnīsies par uzvaru, jo komanda noteikti sezonu centīsies noslēgt uz patīkamas nots.