Piektdiena, 19.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Vēsma, Fanija;

Regulārais čempionāts noslēdzies ar „LSSS 2" komandas uzvaru

Mārtiņš Kozlovskis, 21.04.2011. 10:30

Otrdien, 19. aprīlī, ar „LSSS 2" komandas uzvaru pret „RM Siltums" basketbolistiem ir noslēdzies šā gada Liepājas pilsētas basketbola regulārais čempionāts. Pateicoties šai uzvarai jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi nodrošināja sev 6. vietu.

Otrdienas spēle bija noslēdzošā cīņa šā gada regulārajā čempionātā. Turklāt, šī spēle būtiski iespaidoja galējo vietu sadalījumu no 6. līdz 8. vietai. Mačā tikās „LSSS 2" un „RM Siltums" basketbolisti.

Spēle kopumā aizritēja ļoti līdzīgi, taču pēdējā ceturtdaļā sporta spēļu skolas audzēkņi iekrāja vairāk kā 10 punktu pārsvaru, kuru spēja noturēt līdz pat beigām, tādējādi izcīnot savu piekto uzvaru čempionātā ar rezultātu 84:71. Savukārt, „RM Siltums" komandai tas bija sestais zaudējums un 7. vieta turnīra tabulā.

Uzvarētājiem labākais ar 25 gūtajiem punktiem bija Jēkabs Bitenieks, bet „Siltums" komandā 18 punktus guva Mārtiņš Alksnis.

Līdz ar to, regulārais čempionāts ir noslēdzies un šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas pirmās trīs ceturtdaļfināla spēles, kuras sāksies jau no pulksten 11:00. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs.

Ceturtdaļfināla pāri:
„Autobusu Parks" (1.vieta) – „Vērgale/Duna" (8.vieta)
„Red Sun Buffet" (2.vieta) – „RM Siltums" (7.vieta)
„Ģeodēzists.LV" (3.vieta) – „LSSS 2" (6.vieta)
„LSSS 1" (4.vieta) – „Petrol Coupons" (5.vieta)

Liepājas pilsētas basketbola regulārais čempionāts (19.aprīlis):
„LSSS 2" – „RM Siltums" 84:71 (21:16, 16:18, 23:19, 24:18) J.Bitenieks 25, M.Alksnis 18