Pirmdiena, 30.Novembris 2020. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Dakāras rallijreida smagākajā posmā „RE Autoclub" pilotam Meļņikovam 37. vieta

EasyGet.lv, 09.01.2012. 09:59

Dakāras rallijreida līdz šim smagākajā posmā 7. janvārī mērķi noteiktajos laika limitos sasniedza tikai 46 braucēji, bet pārēji sportisti dažādu iemeslu dēļ, ieskaitot arī tumsas iestāšanos, sacensības neturpināja. Labākais no „RE Autoclub" braucējiem bija Antons Meļņikovs/Antons Nikolajevs ("Mitsubishi Pajero Triton"), kuri mērķi sasniedza 37. pozīcijā, informē Sanda Brūna. Soda sankcijas nefinišējušajiem braucējiem un kopīgā klasifikācija pagaidām nav oficiāli paziņota.

Nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ tika atcelts 6. janvārī plānotais sestais posms, taču pēc neplānotās atpūtas braucējus gaidīja daudz nopietnāks pārbaudījums Čīles ogļraču pilsētas Kopjapo apkārtnē. Septītajā posmā sportistiem bija jāveic 573 kilometri, taču lielākā daļa distances (419 km) bija ātrumposmi. Smagajā un garajā trasē iepriekš noteiktajos limitos spēja iekļauties tikai 46 vieglās automašīnas, kā arī 23 smagās automašīnas. Motociklisti startēja agrāk par automašīnām, tādēļ viņus distancē nepārsteidza tumsa.

Septītajā posmā pirmās divas vietas ieņēma "H3 Hummer" automašīnas. Uzvarēja katarietis Nasers Salehs Al-Atijahs, par septiņarpus minūtēm apsteidzot amerikāni Robiju Gordonu, bet vēl 23 sekundes zaudēja sacensību līderis Stefans Peteransels ar "All 4 Racing Mini".

"RE Autoclub" pārstāvis Meļņikovs mērķi sasniedza nepilnas trīs stundas pēc uzvarētāja. Ne Latvijas komandas otrajai ekipāžai - Antons Meļņikovs/Antons Nikolajevs ("Mitsubishi Pajero Triton"), ne arī "Team Latvia" abiem duetiem ar "Oscar" neizdevās veikt septītā posma distanci.

Kopvērtējumā, kurā iekļauti tikai 43 braucēji, pirmo vietu ieņem Peteransels, par 11 minūtēm apsteidzot poļu sportistu Kšištofu Holovčiku ar "All4 Racing Mini". Trešajā pozīcijā atrodas Gordons. Meļņikovs pašlaik ieņem 28. vietu.

Atgādināsim, ka trešais „RE Autoclub" duets Aleksandrs Terentjevs/Aleksandrs Terentjevs juniors („Toyota Landcruiser 200") pirms piektā posma bija spiests izstāties no sacensībām mašīnas elektronikas defekta dēļ.

7. janvārī Dakāras rallijreidā bija vienīgā brīvdiena, bet 9. janvārī tiks veikts 8. posms pa Čīles ceļiem – 722 kilometri no Kopjapo līdz Antofagastai. Ātrumposmi veidi līdz šim garāko distanci – 477 km. „RE Autoclub" pilotētās mašīnas uz starta dodas ar šādām numuriem – 349. (Kuzņecovs), 378. (Meļņikovs), 563. (Pavlovs). Šogad Argentīnas, Čīles un Peru ceļos notiekošais rallijreids finišu sasniegs 15. janvārī pēc nepilnu deviņu tūkstošu kilometru veikšanas.

Sadarbībā ar LTV interesentiem ir iespējams sekot līdzi „RE Autoclub" komandas gaitām katru dienu: darba dienas rītos raidījuma „Labrīt, Latvija" ietvaros un sporta ziņu laikā pl.19.45. Savukārt, brīvdienās – sporta ziņu laikā.

Sadarbībā ar „Just FM" katru darba dienu, laika periodā no pl.17.00 – 20.00 ēterā tiek translēta radio intervija ar „RE Autoclub" pārstāvjiem par sportistu gaitām, rezultātiem un sacensību atmosfēru.

Īpaši veidotos videoapskatus par „RE Autoclub" gaitām Dakāras rallijreidā var apskatīt „Vimeo" sadaļā vimeo.com/user9876005.

„RE Autoclub" jau vairāk nekā 20 gadus ir vieni no vadošajiem apvidus automašīnu tehniskās apkopes un remonta, sporta automašīnu būves un sagatavošanas veicēji. Ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu autosportisti pat pirms pasaules mēroga sacensībām uztic savas sporta mašīnas tieši „RE Autoclub".

„RE Autoclub" komanda pateicas par atbalstu dalībai DAKAR 2012 sacensībās „Latvijas Automobiļu federācijai", „Hansaflex", „Bookinggroup.com", „Texaco", „Krown", „Naftimpex", „Auto Kada", „Help-Tag", „Keune".

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV