Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

"Riga Cup" kauss brauc uz Itāliju

EasyGet.lv, 17.01.2012. 17:22

Par "Riga Cup" kausa ieguvēju svētdien kļuva Itālijas klubs "Atalanta", kas finālā ar 3:2 (2:2) uzvarēja Ukrainas vienību "Dinamo Kiev", informē Riga Cup mārketinga speciālists Pāvels Kuriļonoks. Tā ir ceturtā reize, kad kāds Itālijas klubs uzvar "Riga Cup" kausa izcīņā.

Par spēles galveno varoni kļuva Nicolo Cambiaghi, kurš uzvaras vārtus guva desmit minūtes pirms spēlēs beigām.
Itālijas vienība mača sākumā ieguva teritoriālo pārsvaru un pirmajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu. Pateicoties aktīvākajai darbībai "Atalanta" futbolisti drīz nokļuva vadībā ar 2:0. Dinamo Kiev atbildēja ar Aleksandra Melnika precīzu soda sitienu, bet jau pirmā puslaika beigās ukrainas komanda panāca izlīdzinājumu - 2:2.

Dramatiskākie notikumi mačā risinājās otrā puslaika beigās. Nicola Cambiaghi iesita savus otros vārtus un atjaunoja "Atalanta" pārsvaru. Spēlēs izskaņā viņa komandas biedrs nopelnīja otro dzelteno kartiņu un tika noraidīts no laukuma, tomēr "Dinamo Kiev" centieni pēdējās minūtēs izlīdzināt rezultātu spēlē bija neveiksmīgi.

"Riga Cup" notika Olimpiskajā sporta centrā futbola hallē un Skonto hallē, Rīgā. Turnīrā piedalījās 16 komandas no 11 dažādām valstīm: Skonto Academy (Latvija), Jagiellonia (Polija), IFK Stocksund (Zviedrija), FM Ateitis (Lietuva), VJS (Somija), Atalanta (Itālija), Honka (Somija), FC Kolomyagi (Krievija), Lovham (Norvēģija), FC Dinamo Kiev (Ukraina), FC Baltika (Krievija), TPS Turku (Somija), Zenit (Krievija), FC Minsk (Baltkrievija), KaPa (Somija), RFS (Latvija).