Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Pirmais tautas slēpojums Rīgā pulcēs vairākus simtus ziemas sporta aktīvistu

EasyGet.lv, 01.02.2012. 13:00

Šosestdien, 4.februārī, notiks pirmais tautas slēpojums Rīgā „Isostar tautas slēpojums Biķernieki 2012", kas pulcēs vairākus simtus slēpotāju un ziemas baudītāju no visas Latvijas, informē Jānis Vanags. Slēpojumā dalībniekiem būs iespēja satikties un slēpot kopā ar šī brīža labāko Latvijas biatlonistu Andreju Rastorgujevu.
Pirmais tautas slēpojums Rīgā pulcēs vairākus simtus ziemas sporta aktīvistu

Par spīti laika prognozei, kura brīdina par aukstāko nedēļas nogali šajā ziemā, „Isostar tautas slēpojuma Biķernieki 2012" organizatori ir noskaņoti pozitīvi un ar lielu entuziasmu gatavojas 4.februāra sacensībām Biķernieku distanču slēpošanas trasē. Neskatoties uz to, ka ideja organizēt tautas slēpojumu radās spontāni, slēpotāji tiek gaidīti kuplā skaitā – gan dažāda vecuma, gan ar dažādu pieredzi. Tikai dažu dienu laikā savu dalību pieteica vairāk kā simts dalībnieku - bērnu, tautas un izturības slēpojumiem. Pasākumā piedalīsies gan mazie slēpošanas iesācēji 1km garā distancē, gan ziemas aktivitāšu mīļotāji 15 km garā distancē, gan profesionāļi un pieredzējušie slēpotāji 30 km garā distancē

„Lai Isostar tautas slēpojums Biķerniekos kļūstu par neatņemamu tradīciju slēpotāju vidū, ļoti svarīgi nodrošināt jau pirmajā reizē augstas kvalitātes trasi un labu servisu. Tāpēc tiek domāts par katru dalībnieku - viņa labsajūtu un komfortu gan distances, gan finiša laikā. Speciāli sagatavoto distanci varēs veikt gan slidsolī, gan klasiskajā solī, kam tiks nodrošinātas iebraukta slēpošanas trase. Rezultāti tiks fiksēti elektroniski ar čipu, kas tiks piestiprināts pie sportista kājas un nodrošinās precīzu un ātru rezultātu apkopojumu arī apļveida trasē. Tiek domāts arī par drošību, tāpēc Biķernieku trase sacensību laikā būs ierobežota slēpotājiem, kas nebūs tautas slēpojuma dalībnieki. Finišā dalībniekus gaidīs silta tēja, buljons un pīrādziņi, kā arī būs atvērta kafejnīca Rīgas Motormuzejā. Ceram, ka dalībniekiem pasākums sagādās daudz prieka un pozitīvu emociju," stāsta Jānis Vanags, xRace pārstāvis.

Organizatori informē, ka sacensības bērnu distancei var tik atceltas, ja sals neatkāpsies un sasniegs -18 grādu atzīmi. Lēmums tiks pieņemts pašā sacensību diena un tiks izziņots nekavējoties. Dalībnieki tiek aicināti sekot līdzi informācijai mājas lapā xrace.lv, kur atrodams apraksts gan par dienas kārtību un distanci, gan sacensību centra shēma. Numuru izņemšana un reģistrācija notiks Biķernieku Kompleksā Sporta Bāzes ofisa ēkā, S.Eizenšteina ielā 4, kuras tuvumā būs arī iespējams novietot automašīnas un ērti nokļūt līdz starta/finiša zonai.

Sacensības Biķerniekos notiks pateicoties Biķernieku Kompleksajai Sporta Bāzei (BKSB) un Rīgas Motormuzeja atbalstam. Pēdējais nodrošinās praktisku un izglītojošu pārsteigumu ikvienam dalībniekam - iespēju apmeklēt Motormuzeju par puscenu. Sacensību ģenerālsponsors sporta uztura ražotājs „Isostar", atbalsta - Rimi, Dreamer, Silvanols, Red Bull, Vecrīga, ToKo, Burusports, Draugiem.lv. Organizē xRace sadarbībā ar SK Alauksts.

Organizatori atgādina, ka uz sacensību laiku būs iespēja iznomāt inventāru Motormuzeja ēkā esošajā Burusports inventāra nomā S.Eizenšteina ielā 6, kā arī uz vietas veikt inventāra apkopi Burusports/Toko servisa teltī.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV