Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

Rietumu-Delfin komandai pirmā uzvara jaunajā sezonā

EasyGet.lv, 17.02.2012. 18:30

Šodien, 17. februārī, riteņbraukšanas komandas "Rietumu-Delfin" braucējs Andris Smirnovs sacensībās "Grand Prix Oued Eddahab" Marokā izcīnīja uzvaru, informē komandas pārstāve Rita Birkenfelde. Īsi pirms finiša izveidojās atrāviens no sešiem braucējiem. Taču Rietumu-Delfin komandas kapteinis un sprinteris A.Smirnovs spēja apsteigt Marokas braucējus viņu mājas trasē. Otro un trešo vietu ieņēma Marokas braucēji.

Andris finišēja ar laiku 2h 57min 53 sekundes., apsteidzot otrās vietas ieguvēju Marokas izlases komandas līderi Tarik Chaoufi. Savukārt Armands Bēcis finišēja septītajā vietā, Indulis Bekmanis 16 vietā, Reijo Puhm 20 vietā, Ivars Prokofjevs 28 vietā un Andris Vosekalns 42 vietā.

117 km garajā Rietumsaharas trasē sacensību dalībnieki brauca ar vidējo ātrumu 39.7 km/h.

"Grand Prix Oued Eddahab" ir vienas dienas sacensības, kas norisinās "Les challenges de la Marche verte" ietvaros. "Grand Prix Oued Eddahab" ir UCI (Starptautiskā Riteņbraukšanas federācija) 1.2 kategorijas sacensības.

Rīt, 18. februārī, Rietumu-Delfin komanda startēs noslēdzošajās "Les challenges de la Marche verte" sacensības "Grand Prix Al Massira" . Šoreiz komandai nāksies mērot 140 km garu distanci.