Svētdiena, 04.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Sindija, Sintija, Elfrīda;

Amatas novads aicina ciemos distanču slēpotājus

EasyGet.lv, 27.02.2012. 10:54

Aktīvās atpūtas cienītāji sestdien, 3. martā, plkst. 12.00 aicināti viesoties Amatas novada Ģikšos, lai piedalītos distanču slēpojumā, kas veltīts ilggadējā Amatas pamatskolas sporta skolotāja un Cēsu sporta skolas trenera Jāņa Cira piemiņai.
Amatas novads aicina ciemos distanču slēpotājus

Pasākumā aicināti piedalīties visu vecumu sportotāji un līdzjutēji. Programmā - vairāku garumu distances sešām dažādām vecuma grupām, kā arī Tautas klases sacensības, kurās piedalīties varēs ikviens. Tāpat gaidāmas arī sportiskas ziemas aktivitātes bērniem. Pasākuma norises centrs – Amatas novada Ģikšu ciematā pie kultūras nama.

Reģistrācija, iepriekš piesakoties uz e-pastu: amatasfonds[at]inbox.lv, vai arī norises vietā pasākuma dienā no plkst. 11.00 – 11.45: http://www.amatasnovads.lv/wp-content/uploads/2012/02/aaaaa.jpg

Slēpojumu jau otro gadu organizē biedrība „Amatas novada attīstības fonds" sadarbībā ar Amatas pamatskolu, atbalsta - Amatas novada pašvaldība.

Sīkāka informācija www.amatasnovads.lv, www.draugiemlv/amatasfonds

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV