Piektdiena, 02.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Lība, Emma;

Siguldā notiks 2012. gada Latvijas čempionāts snovborda slalomā

EasyGet.lv, 09.03.2012. 13:58

Olimpiskajā centrā Sigulda 10. martā notiks 2012. gada Latvijas čempionāts un kausa izcīņa snovborda paralēlajā giganta slalomā, kas, ņemot vērā Siguldas kausa notikumus, sola spraigu cīņu visās dalībnieku grupās.
Siguldā notiks 2012. gada Latvijas čempionāts snovborda slalomā

Ņemot vērā Siguldas kausā novēroto situāciju, Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā ir nolemts ieviest jaunu grupu sadalījumu gan sievietēm, gan vīriešiem – vienpadsmit līdz piecpadsmit gadus vecie snovbordisti un snovbordistes par čempiona titulu sacentīsies jauniešu grupā, savukārt vecākie pretendenti sacentīsies Elites grupā.

No Siguldas kausa aizgūta arī Senioru klase, kurā var startēt snovbordisti, kuri sasnieguši vismaz 33 gadu vecumu un nepretendē uz Latvijas čempiona titulu. Šīs grupas dalībnieki sacentīsies tikai par Latvijas kausu snovborda slalomā.

Atšķirībā no Siguldas kausa kvalifikācijā tiks ņemts vērā tikai labākais rezultāts nevis abu kvalifikācijas braucienu summa.

Šobrīd aktīvi notiek dalībnieku pieteikšanās un tā noslēgsies tikai sacensību rītā, pulksten 9:50.

Sacensību galvenais tiesnesis Gerds Sīmanis aicina Latvijas čempionātam pieteikties visus snovborda slaloma cienītājus, jo īpaši Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādes dalībniekus un iepriekšējo gadu čempionāta dalībniekus.

Sacensību programma:
9.00 - 9.50 dalībnieku reģistrācija;
9.50 - 10.00 dalībnieku sapulce;
10.00 - 10.20 trases apskate;
10.30 kvalifikācijas braucieni;
14.00* fināla braucieni;
16.00* sportistu apbalvošana;
* var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita;

Vairāk informācijas par sacensībām iespējams uzzināt Siguldas Pilsētas trases mājas lapā www.ocs.lv un Latvijas Slēpošanas savienības informatīvajā portālā www.infoski.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV