Piektdiena, 05.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Aurora, Austra;

Nūjotāji ieņem LVM Dabas sporta zāli Vērmanes dārzā

EasyGet.lv, 02.08.2012. 13:09

Vairāk nekā 100 nūjotāji piedalījās bezmaksas nūjošanas meistarklasēs, kas vakar notika AS "Latvijas valsts meži" (LVM) īpaši veidotajā sporta un atpūtas objektā – Dabas sporta zālē. Nūjošanas iemaņas Starptautiskās Nūjošanas Federācijas instruktores Lindas Andrusas vadībā apguva lielākoties daiļā dzimuma pārstāves, taču starp dāmām varēj manīt arī pa kādam kungam.
Nūjotāji ieņem LVM Dabas sporta zāli Vērmanes dārzā

Galerijas:

Nūjošanas meistarklasēs tika aicināts piedalīties ikviens – kā profesionālis, tā iesācējs. Visu nūjošanai nepieciešamo ekipējumu bija iespējams bezmaksas saņemt LVM Dabas sporta zālē. Savukārt nodarbību laikā sertificētā instruktore Linda Andrusa sniedza konsultācijas un padomus gan par nūjošanas tehniku un aprīkojumu, gan piemērotu apģērbu un fizisko sagatavotību.

Lielās apmeklētāju intereses dēļ, nūjošanas iemaņas Dabas sporta zālē būs iespējams apgūt arī nākamajā trešdienā, 8. augustā, no plkst. 17:00 līdz 20:30

Nūjošanas meistarklašu programma 8. augustā:
- 17:00 – 17:30 Nūjošanas Federācijas instruktores Lindas Andrusas konsultācijas par nūjošanu, pareizā ekipējuma izvēli un citiem jautājumiem.
- 17:30, 18:30, 19:30 Nūjošanas meistarklašu sākums, katras nodarbības ilgums – 45 minūtes.

Foto: Nujošanas meistarklase Vērmanes dārzā. Publicitātes foto 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV