Piektdiena, 05.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Aurora, Austra;

Rīgas svētkos noskaidros Latvijas piedzīvojumu sacensību čempionus

EasyGet.lv, 07.08.2012. 12:58

18. augustā, kad Latvijas iedzīvotāji un viesi sveiks Rīgu 811. gada jubilejā, ar startu pie t/c Alfa pustūkstotis Triatel xRace piedzīvojumu sacensību dalībnieki jau trešo gadu pēc kārtas svinēs galvaspilsētas dzimšanas dienu, meklējot Rīgas ielās, mežos, parkos un ezeros īpaši lielpilsētai raksturīgus piedzīvojumus. Šī posma ietvaros pirmo reizi notiks Latvijas piedzīvojumu sacensību čempionāts, kas noteikti kļūs par jaunu tradīciju ne tikai Rīgas svētkos, bet arī starp sportistiem un aktīvas atpūtas entuziastiem.
Rīgas svētkos noskaidros Latvijas piedzīvojumu sacensību čempionus

Triatel xRace ceturtaisposms norisināsies Rīgā 18. augustā jau trešo reizi Rīgas svētku laikā, kas ir kļuvusi par skaistu un īpašu tradīciju starp xRace dalībniekiem un Rīgas iedzīvotājiem. Ar šo gadu šī tradīcija kļūs vēl plašāka, kad šajā posmā tiks noskaidroti Latvijas stiprāki piedzīvojumu meklētāji jeb Latvijas piedzīvojumu sacensību čempioni. "Tas ir liels prieks un gandarījums rīkot sacensības Rīgā, turklāt vēl pilsētas svētku laikā. Tikai šajā Rīgas posmā dalībniekiem ir iespēja izdzīvot piedzīvojumus lielpilsētas apvidū – bez bieziem mežiem, kalniem un lejām, purviem un slīkšņām, toties uz asfaltētiem ceļiem un izstaigātām takām , šaurām un platām ielām, dzīvu satiksmi, apdzīvotām un pamestām ēkām, kurās sen jau neviens nav bijis. Un ņemot vērā, ka xRace sacensības ir izdevies pulcēt tik daudz dalībnieku no dažādām Latvijas vietām, vēlamies noskaidrot šī gada Latvijas čempionus. Svētku laikā arī tūkstoši viesu iesaistās dalībnieku uzdevumu pildīšanā, uzmundrina varoņus distancē un speciālo uzdevumu punktos, kur atbalsts bieži vien ļoti līdz un iedrošina, dod spēku un ticību. Tas būs iespējams arī šogad," stāsta Triatel xRace piedzīvojumu organizators.

Par sacensību bāzes vietu izvēlēts sporta komplekss Ķeizarmežs, kur, kā parasti, tiks nodrošināts papildu bezmaksas serviss: ģērbtuves, dušas, mantu glabātuve, kompleksās vakariņas, medicīniskā palīdzība, velo serviss un mazgāšana pēc sacensībām. Starts tiks dots 11:00 pie tirdzniecības centra Alfa un sāksies ar speciālo uzdevumu, kurš būs savādāks nekā citreiz. Tad dalībnieki veiks distanci orientējoties ar kājām, velosipēdiem un laivām pilsētvidē, pa ceļam risinot dažādus prāta un spēka uzdevumus. Šajā posmā būs arī jāpeld, tāpēc vienam no komandas dalībniekam neiztikt ne tikai bez slapjām kājām, bet arī padusēm. Sagaidāmi arī daži adrenalīnu izraisoši uzdevumi, kā arī būs īpaši virvju uzdevumi. Tieši tāpēc dalībniekiem būs nepieciešams skatītāju atbalsts. Vairāki punkti un speciāli uzdevumi tiks izvietoti Rīgas iemīļotākajā pastaigas vietā – Mežaparkā pie zīmīgiem un visiem pazīstamiem satikšanās vietu objektiem. Finišs no plkst. 15.00 Tautas klases dalībniekiem un no 17.00 Sporta klases dalībniekiem sagaidām Mežaparka sirdī. Ķeizarmežā atbalstītājiem būs pieejamas arī sacensības skatītāju kartes. Tiešraidē, kā veicās komandām, varēs sekot līdzi mansgps.lv.

Pieteikšanās mājas lapā www.xrace.lv. Visiem jaunumiem var sekot līdzi gan mājas lapā, gan arī sociālos tīklos –www.twitter.com/xracelv, www.facebook.com/xrace un www.draugiem.lv/xrace

Video no Rīgas posma 2011:Foto: Triatel xRace piedzīvojumu sacensības. Publicitātes foto 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV