Otrdiena, 26.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Agneta, Agnis, Ansis;

Ātruma festivālā izglītos apmeklētājus par drošu un ekonomisku braukšanu

EasyGet.lv, 10.08.2012. 11:48

No 23. līdz 26. augustam Liepājā un tās apkaimē norisināsies Ātruma festivāls „Rallijs Kurzeme 2012". Paralēli daudzveidīgajai Ātruma festivāla programmai, ikgadēji Liepājā norisināsies arī dažādas informatīvi izglītojošas aktivitātes, tajā skaitā veiklības braucieni. Festivāla saturs katru gadu tiek papildināts, lai nodrošinātu aizraujošas iespējas ne tikai auto sporta mīļiem, bet arī ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim.

Arī šogad festivāla ietvaros aktīvi darbosies „SEB līzinga Drošas Braukšanas skolas" instruktori un pasniedzēji, lai ikvienam interesentam sniegtu padomus un informāciju par drošu, pareizu un ekonomisku braukšanu. Apmeklētāji varēs pārbaudīt savas prasmes veiklības braucienos, izmantot auto simulatoru un piedalīties citos improvizētos uzdevumos, piemēram, pārbaudīt redzes reakcijas spējas un startēt dažādās stafetēs.

SEB līzinga vadītāja Latvijā Nellija Kočanova stāsta: „Ātrums un drošība šķiet savstarpēji nesavienojami jēdzieni. Ātrums sniedz azartu un adrenalīnu, ko šajās dienās speciāli izveidotās trasēs izbaudīs šādam braucienam speciāli apmācīti un sagatavoti autobraucēji. Mēs skatītāju rindās jūtam līdzi saviem ātruma favorītiem, taču nedrīkstam aizmirst, ka ārpus šīs trases pilsētas ielās valda citi likumi, lai pasargātu mūs pašus un pārējos satiksmes dalībniekus no nevajadzīgiem pārsteigumiem. Tieši tāpēc arī šogad „SEB līzings" kopā ar „Drošas Braukšanas skolu" Ātruma festivāla ietvaros izglīto autobraucējus par drošu un tajā pašā laikā ekonomisku braukšanu, dodot iespēju pārliecināties par savas braukšanas prasmēm arī dažādos veiklības braucienu pārbaudījumos. Aicinām festivāla dalībniekus izbaudīt aizraujošus brīžus Ātruma festivālā, pārbaudīt savas braukšanas prasmes un atcerēties par drošu braukšanu, dodoties mājup un atrodoties uz ceļa ikdienā."

„Drošas Braukšanas skola" darbojas kopš 2005. gada. Skolas galvenais darbības virziens ir drošas braukšanas apmācības un ar to saistīto risku samazināšana gan uzņēmumiem, gan jebkuram transportlīdzekļa vadītājam, kurš vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes. Kopš 2008. gada „SEB līzings" ik gadu realizē informatīvo kampaņu, „Par drošu un laipnu satiksmi". Sadarbībā ar „Drošas Braukšanas skolu" ir izveidots apmācību kurss „Satiksmes plūsmas veidošana", lai uzlabotu kopējo satiksmes plūsmu Latvijā, iemācītu autovadītājiem plānot savu ceļu un novērtēt uz ceļa esošo situāciju.

Ieejas kartes uz Ātruma festivālu „Rallijs Kurzeme 2012" jau šobrīd var iegādāties „BezRindas.lv" un „Biļešuserviss.lv" kasēs. Vienas biļetes cena uz visām Ātruma festivāla sacensībām – LVL 7, uz atsevišķiem ātrumposmiem vai sacensībām – 3 lati. Bērniem līdz 14 gadiem - ieeja bez maksas.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV