Piektdiena, 05.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Aurora, Austra;

Vairāk nekā 150 bērnu piedalās sporta spēlēs LVM Dabas sporta zālē

EasyGet.lv, 10.08.2012. 13:12

Ceturtdien, 9. augustā, AS "Latvijas valsts meži" (LVM) veidotajā sporta un atpūtas objektā – Dabas sporta zālē – Vērmanes dārzā notika Sporta diena, kurā pulcējās vairāk nekā 150 bērnu un jauniešu, informē Ilze Meirupska. Mazajiem sportotājiem pasaku tēlu Vinnija Pūka un Sivēntiņa vadībā bija iespēja izmēģināt savu veiklību dažādās stafetēs, rotaļās, spēlēs un viktorīnās.
Vairāk nekā 150 bērnu piedalās sporta spēlēs LVM Dabas sporta zālē

Galerijas:

Paši mazākie apmeklētāji izjuta sacensību garu, spēlējot kriketu, iemēģinot krāsainoss riņķus, pārbaudot spēkus dažādās spēlēs ar bumbiņām, kā arī citās atrakcijās. Savukārt, lielākiem bija iespēja trenēties lēkšanā ar maisu, piedalīties, stafetēs ar tauriņu ķeramo, kā arī iemēģināt virkni spēka un precizitātes sacensības ar virvi un bumbām.

Dabas sporta zāle – no dabas materiāliem veidotā aktīvās atpūtas zona Vērmanes dārzā – ir AS "Latvijas valsts meži" dāvinājums pilsētniekiem, kas radīts kā atgādinājums par plašajām aktīvās atpūtas iespējām, ko piedāvā LVM. Kopumā Dabas sporta zālē pieejamas vairāk nekā 10 dažādas sporta disciplīnas – mini futbola un mini volejbola laukums, šķēršļu josla, svarcelšanas komplekts, velotrenažieri, līdzsvara spirāle, barjerskriešanas trase, tīkls bumbiņu mešanai un citas. Tāpat ikvienam Dabas sporta zāles apmeklētājam ir iespēja spēlēt badmintonu, lekt ar lecamauklu, izstaigāt dabas sajūtu taku, kā arī relaksēties atpūtas zonā.

Dabas sporta zālē darbojas arī LVM info telts, kurā atrodama informācija par dažādām atpūtas un sportošanas iespējām Latvijas dabā. LVM Dabas sporta zāle ir atvērta ikvienam sportot gribētāja katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00. Tā darbosies līdz pat 17. augustam.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV