Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Noskaidroti Latvijas čempioni pludmales volejbolā

EasyGet.lv, 20.08.2012. 09:22

19. augustā pludmales sporta centra "Brazīlija" stadionā noslēdzās Latvijas čempionāta "Zelta OPEN" pēdējais posms, kurā tika noskaidroti Latvijas čempioni gan vīriešiem, gan sievietēm. Vīriešu konkurencē otro gadu pēc kārtas par čempioniem kļuva Haralds Regža un Armands Āboliņš, bet sieviešu konkurencē Vita Školina un Santa Emsiņa.

Cīņu par Latvijas čempionu titulu vīriešu konkurencē uzsāka 24 dueti, bet sievietēm vien četri.

Sieviešu dueti sacensības sāka no 1/2fināliem, kur pirmajā 1/2finālā tikās Zane Sedlova/Evija Krūmiņa ar Silviju Veidi/Janīnu Čerņauskaiti. Ar 2-1 (21-19; 19-21; 15-10) pārākas izrādījās Sedlova/Krūmiņa, bet otrajā pusfinālā ar 2-0 (21-15; 21-7) Vita Školina/Santa Emsiņa uzvarēja Tīnu Graudiņu/Patrīciju Fiļu. Finālā pārliecinošu uzvaru guva Školina/Emsiņa, bet spēlē par 3.vietu uzvaru izcīnīja Graudiņa/Fiļa.

Finālā Haralds Regža/Armands Āboliņš ar 2-0 (21-15; 21-15) uzvarēja Tomu Šmēdiņu/Edgaru Toču, bet cīņā par trešo vietu Klāvs Zaļkalns/Jānis Graudiņš ar 2-1 (17-21; 21-12; 19-17) uzvarēja Artūru Kiseļevu un Tomu Vanagu.

Vīriešu Latvijas čempionāta finālspēle bija vienlaicīgi ar Polijas Pasaules Kausa Grand Slam posma finālspēli, kur Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš izcīnīja zelta godalgas.

Rīt, 20.augustā, pludmales sporta centrā "Brazīlija" tikšanās ar abiem Olimpiskajiem duetiem - Mārtiņu Pļaviņu/Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu/Ruslanu Sorokinu - pl.19.00 tikšanās ar mediju pārstāvjiem, bet pl.20.00 laipni aicināti visi līdzjutēji, atbalstītāji un citi sveicēji!

Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš izcīnījuši Olimpiskās bronzas medaļas un nu arī Pasaules Kausā zelta medaļas.