Piektdiena, 05.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Aurora, Austra;

Notiks tradicionālais "Žurku skrējiens"

EasyGet.lv, 06.09.2012. 12:26

Sestdien, 8. septembrī, plkst. 13.00 kultūras aktivitāšu centrā pie tirdzniecības centra „Origo" tiks dots starts Jauniešu mēneša tradicionālajām un iecienītajām orientēšanās sacensībām „Žurku skrējiens", informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Šogad maršruts veidots kā stāsts, kas jāatšifrē kopā ar trīs žurkām Riko, Susi un Dinu. Interesantā formā jauniešiem tiks sniegta iespēja iegūt un pārbaudīt savas zināšanas par Rīgas centra objektiem, kas izvēlēti saistībā ar šī gada skrējiena tēmu „Rīga dimd".

Pēc skrējiena, ap plkst. 15.00, pasākuma dalībnieki būs iespēja pierādīt sevi, veicot dažādus atraktīvus uzdevumus. Pēc tam plānota tīs labāko komandu apbalvošana un aktivitāšu uzvarētāju sumināšana. Par balvu fondu ir parūpējušies: Latvijas Gumijlēcēju klubs, „ISIC", „Bungee un Glamorous dance", kā arī t/c „Origo".

„Žurku skrējienu" organizē Rīgas Skolēnu dome (RSD) sadarbībā ar sporta un atpūtas apvienību „Magnēts", to atbalsta „Coca – Cola Hellenic", un tas ir viens no deviņiem „Jauniešu mēneša" pasākumiem.

Plašāka informācija par „Jauniešu mēnesi" pieejama interneta vietnē: www.jauniesumenesis.lv. Jauniešu mēnesi atbalsta Rīgas pašvaldība, to koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV