Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Slēpojumā Apkārt Alaukstam ar pirmo numuru startēs Ilmārs Bricis

EasyGet.lv, 24.01.2013. 11:29

Coldrex slēpojumā Apkārt Alaukstam 2. februārī Vecpiebalgā pirmais numurs tiek piešķirts iepriekšējo sacensību sporta distances jeb 42 km uzvarētājam Ilmāram Bricim, informē Alpha Baltic sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Daina Saliņa.
Slēpojumā Apkārt Alaukstam ar pirmo numuru startēs Ilmārs Bricis

Ilmārs Bricis pirms šā gada sacensībām norāda: „Tā kā pašlaik trenēju Lietuvas sieviešu biatlona izlasi, tad pats vairs profesionāli nenodarbojos ar slēpošanu. Šī iemesla dēļ šogad slēpojumā nepretendēju uz pirmo vietu, tomēr centīšos, lai tiktu sasniegts maksimāli labākais rezultāts. Ikvienam, kas startē sacensībās ir savs mērķis, vienam tas ir jauka sportiska atpūta svaigā gaisā, bet citam - labi sportiskie rezultāti. Lai arī kāds ir uzstādījums, galvenais ir sekot tam."

Atgādinām, ka Ilmārs Bricis ir izcīnījis divas bronzas medaļas Pasaules čempionātos biatlonā, savukārt Olimpiskajās spēlēs 2006. gadā Turīnā sportists ir ieguvis 4. vietu iedzīšanā un 1998. gadā Nagano Olimpiskajās spēlēs 5. vietu 20 km distancē.

Savukārt Apkārt Alaukstam sacensībās Ilmārs Bricis ir startējis trīs reizes un vienmēr izcīnījis uzvaru. Iepriekšējās Apkārt Alaukstam sacensībās 2011. gadā 42 kilometrus garās distances finišu Ilmārs Bricis sasniedza pēc 1 stundas, 50 minūtēm un 50 sekundēm. Toreiz izvērtās sīva cīņa starp Ilmāru Brici un Raivi Zīmeli, kuri finišu sasniedza vien ar 9 sekunžu starpību.

Šogad slēpojuma ietvaros ir trīs distances: maratona distance - 42 km, Möller's Dobbel tautas slēpojums - 19 km un vismazākajiem – bērnu slēpojums. Coldrex slēpojumam Apkārt Alaukstam var reģistrēties mājas lapā www.maratoni.lv un visos Fans sporta preču veikalos.

Reģistrējoties līdz 30. janvārim, dalības maksa 19 km distancē ir 12 lati, 42 km distancē 15 lati, bet bērnu distancē – 8 lati. Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī slēpojuma dienā uz vietas. Reģistrējoties uz vietas, dalības maksa 19 km distancē ir 15 lati, 42 km distancē 20 lati, bet bērnu distancē – 10 lati. Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā www.maratoni.lv

Foto: Ilmārs Bricis. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV