Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Snovparka atklāšanu Lietuvā pavada aizraujošas sacensības

EasyGet.lv, 01.02.2013. 11:39

Baltijā modernākajā sniega parkā Ignalinā notikušajās sacensībās snovbordā un frīstaila slēpošanā piedalījās 70 dalībnieki no četrām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Latvijas braucēji startējuši ar labiem panākumiem.
Snovparka atklāšanu Lietuvā pavada aizraujošas sacensības

Galerijas:

„Ignalina Snowpark Opening" norisinājās Lietuvas ziemas sporta centrā, Ignalinā sadarbībā ar Boardsports.lt un Lietuvas Nacionālo slēpošanas asociāciju. Sacensības bija trešais starptautiskās „Monster Energy Ride in Baltics'13" tūres posms, kuras līderi ir vairāki talantīgi braucēji no Latvijas.

Šajās sacensībās Latvijas braucēju vidū vislabākie panākumi bija Annai Gronskai, iegūstot pirmo vietu sieviešu konkurencē snovbordā, un Lūkasam Janovskim, uzvarot bērnu snovborda grupā.

Sacensības norisinājās slopestyle disciplīnā, kas jau iekļauta ziemas olimpiskajās spēlēs snovbordā un vairāki Latvijas braucēji piedalās starptautiskās sacensībās, lai izpildītu kvalifikācijas normas olimpiskajām spēlēm 2014.gadā Sočos.

Pēc fināla braucieniem norisinājās arī „Labākā trika" sacensības, kurā uzvarēja Latvijas snovbordiste Karīna Vītiņa ar tehniski precīzu triku un veiksmīgu nosēdienu, izpildot BS Tailpress 270 Out downbox uz īpaša parka elementa – trepēm!

„AERODIUM Fly High" sacensības šoreiz tika organizētas tikai bērnu grupai snovbordā, kur augstākais lēcējs izrādījās talantīgais snovbordists no Igaunijas Kaur Piirsalu.

Jau otro sezonu augstākā līmeņa snovborda un frīstaila slēpošanas sacensības Baltijas valstīs ir apvienotas tūrē „Monster Energy Ride in Baltics'13", tāpēc šogad vairāk braucēju, vairāk sacensību, vairāk balvu un vairāk prieka!

Nākamie divi „Monster Energy Ride in Baltics'13" tūres posmi norisināsies vienā nedēļas nogalē Latvijā – sestdien, 16. februārī Latvijas Slopestyle čempionāts, bet 17.februārī – Burton Rookie Tour sacensības. Informācija drīzumā www.rideinbaltics.eu.

Rezultāti: 

Snovbords – sieviešu grupa
1. Gronska Anna, LAT
2. Soonets Kristel, EST
3. Urnieziute Dora, LTU
4. Zalite Mara, LAT

Snovbords – bērnu grupa
1. Lukass Janovskis, LAT
2. Piirsalu Kaur, EST
3. Kraav Hendrik, EST
4. Morauskas Motiejus, LTU

Snovbords – vīriešu OPEN grupa
1. Tamm Indrek , EST
2. Kukenys Aidas, LTU
3. Boiko Ovidijus, LTU
4. Lacis Arturs, LAT

Snovbords – junioru grupa
1. Talu Kert, EST
2. Jankauskas Erikas, LTU
3. Prokofjevs Jakovs, LAT
4. Brieze Markuss, LAT

Snovbords – vīriešu PRO grupa
1. Bachmann Madis, EST
2. Kriss Baglais, LAT
3. Kaur-Rasmus Joost, EST
4. Malstar Matis, EST

Freeski – sieviešu grupa
1. Zayko Yulia, RUS
2. Ridikaite Aiste, LTU
3. Purmale Darta, LAT

Freeski – junioru grupa
1. Ustav Mihkel, EST
2. Nikolajevs Oskars, LAT
3. Purmalis Jekabs, LAT

Freeski – vīriešu grupa
1. Glatkauskas Mikas, LTU
2. Zulis Janis, LAT
3. Mats-Kaarel Ruus, EST
4. Nikolajevs Ivars, LAT

Foto: Trešais starptautiskās „Monster Energy Ride in Baltics'13" tūres posms. Foto (c) Edijs Udālovs 

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV