Ceturtdiena, 28.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta;

SEB MTB velomaratona 2.posmā atkal jauns dalībnieku rekords

easyget.lv, 21.05.2007. 12:30 | komentāri (4)

SEB MTB maratona 2.posmā Krimuldā sporta klasē (69,4 km) dubultuzvaru izcīnīja Rietumu banka – Rīga komanda. Pirmais - pagājušās sezonas čempions Aleksejs Saramotins, bet otrais gandrīz divas ar pusi minūtes pēc uzvarētāja finišēja Normunds Lasis.
Atšķirībā no pirmā posma, šoreiz vadošo braucēju vidū spēja ielauzties arī citu komandu braucēji. Trešo vietu izcīnīja Normunds Zviedris (ZZK – Extreme sport) , bet piektais bija eksbiatlonists Raivis Zīmelis (Trek – Philips – Metaleks), kurš MTB sacensībās regulāri uzrāda augstus rezultātus.

Dāmu konkurencē kā jau ierasts sekotājām nekādas cerības neatstāja Eiropas trasēs rūdītā Ivanda Eiduka (ZZK – Extreme sport). Tuvāko sekotāju – Andu Savļenko viņa apsteidza par 14 minūtēm.

Komandu vērtējumā līdere ir Rietumu banka – Rīga, seko ZZK – Extreme sport un NN – Marss.

Krimuldā, tāpat kā sacensību pirmajā posmā, tika labots sacensību dalībnieku rekords. Šoreiz savus spēkus aktīvi atpūšoties bija gatavi pārbaudīt 1550 riteņbraucēji – par 200 vairāk nekā pagājušajā gadā.

SEB MTB maratons. Vīrieši, elite (69,4 km)