Sestdiena, 11.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Svens, Leonora;

Rallija supersprints atvadās no ziemas ar Biķernieku kupenām

EasyGet.lv, 11.03.2013. 10:58

Aizvadītajā sestdienā Biķernieku trasē norisinājās Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas rallija supersprintā trešais posms. Šī sacensība noslēdza rallija supersprinta ziemas sadaļu. 2013. bija pirmais gads, kad supersprinta disciplīnā startējošie sportisti varēja mēroties spēkiem arī ziemā.
Rallija supersprints atvadās no ziemas ar Biķernieku kupenām

„Patīkami, ka trases saimnieki bija turējuši savu solījumu un patiešām sagatavojuši kārtīgu ziemas trasi, ” komentē LAF Standarta automobiļu komisijas vadītājs Juris Mūrnieks.

Vēl piektdien Biķernieku kartinga trasē, kas bija iekļauta supersprinta distancē, sniega tikpat kā nav bijis. Tomēr risinājums rasts, tajā savedot un izlīdzinot sniegu no pārējās sporta kompleksa teritorijas.

Sniegs un ledus, kas mijās ar saulē atkusuša asfalta joslām, sagādāja braucējiem ne vienu vien pārsteigumu, kas dažiem beidzās ar kārtīgu padzīvošanos kupenās.

VAZ Historic Open klasē pirmais Biķernieku posmā bija Kalvis Tēts, otrais Roberts Loķis, trešais Edgars Grīnītis.

RWD klasē ātrākais Andris Vovers, aiz viņa patreizējais supersprinta šī gada seriāla RWD līderis Aigars Tīdmanis, trešā vieta Jānim Apsītim.

FWD 1600+ klasē Biķerniekos pirmais Aivo Gailītis, trešā vieta šoreiz Sandim Laukšteinam, bet Modris Žentiņš mājās veda divus kausus – izcīnītas otrās vietas gan FWD 1600+, gan FWD 1600 klasēs.

FWD 1600 klasē ātrākais bija Andris Aleksejevs un trešajā vietā ierindojās Ģirts Ozoliņš.

4WD+ pirmais Vigo Rubenis, kurš sev uzvaru bija nodrošinājis jau pēc diviem braucieniem un to viņam nespēja atņemt ne trešajā braucienā piemeklējušās tehniskās problēmas, ne saņemtais sods. Otrajā vietā Valts Zvaigzne ar Audi 90, trešais Sandis Šāblis.

4WD OPEN klasē uzvaru svinēja Mārtiņš Mietiņš, otrais - Raivo Luhse, trešā vieta Mārim Eglem.

Māris Druva uzvarēja 4 WD klasē, aiz sevis atstājot Arti Upīti un Mārci Ivanovski.

2WD OPEN klasē, atšķirībā no iepriekšējā, Smiltenes posma, konkurence šoreiz bija lielāka. Pirmais te Agris Kalvišs, otrais Kristaps Grunte, trešais Edgars Balodis.

Nākamā Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas rallija supersprinta sacensība notiks 11.maijā Jūrmalā.

Foto: Rallija supersprints Biķernieku trasē. Foto (c) Dace Janova

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV