Pirmdiena, 25.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Junora, Anšlavs;

Noskaidroti pēdējā ZZ Čempionāta 2013 Rīgas pusfināla uzvarētāji

Easyget.lv, 15.05.2013. 12:46

Otrdien, 14. maijā, Arēnā Rīga ar neaprakstāmām dalībnieku emocijām un sajūsmu tika noskaidroti finālisti Latvijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm ZZ Čempionāts 2013. Augstākos rezultātus uzrādīja klases no Rīgas, Ogres un Siguldas.
Noskaidroti pēdējā ZZ Čempionāta 2013 Rīgas pusfināla uzvarētāji

Sīvā cīņā Rīgas un Rīgas reģiona pusfināla sacensībās kopumā piedalījās aptuveni 3500 skolēnu, kuri 120 klašu konkurencē sadalīja 30 ceļazīmes uz lielo čempionāta finālu 1. jūnijā Arēnā Rīga.

Pusfināla dalībnieki sacentās trīs klašu grupās (4. – 5., 6. – 8. un 10. – 11. klases), un ceļazīmes uz ZZ Čempionāta finālu tika piešķirtas 10 labākajām katras grupas klasēm. Pilns saraksts ar klasēm, kuras brauks uz lielo čempionāta finālu 1. jūnijā, pieejams šeit: http://bit.ly/17tz018.

Pirmo trīs vietu ieguvēji Rīgas pusfināla kārtā:

4. – 5. klašu grupa

  1. Ogres sākumskolas 5. b klase
  2. Mārupes vidusskolas 5. a klase
  3. Ogres sākumskolas 5. a klase

6. – 8. klašu grupa

  1. Siguldas pilsētas vidusskolas 7. klase
  2. Rīgas 84. vidusskolas 8. c klase
  3. Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 8. b klase

10. – 11. klašu grupa

  1. Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 11. e klase
  2. Ogres Valsts tehnikuma 10. klase
  3. Ogres Valsts ģimnāzijas 11. d klase

„Gan skolēni, gan viņu vecāki ir patiesi priecīgi un lepni par veiksmīgu startu ZZ Čempionāta 2013 pusfinālā. Ikdienā skolēniem ir ļoti maz iespēju darboties kā vienotai komandai, izjust komandas saliedētības garu un pilnveidot savas prasmes rīkoties nestandarta situācijās. To visu viņiem bija iespēja gūt šajās sacensībās, jo arī čempionāta uzdevumi šogad bija īpaši radoši. Bez patiesa komandas gara un saliedētības šajās sacensībās mēs noteikti negūtu šādus panākums”, stāsta Ogres sākumskolas 5. b klases audzinātāja Jolanta Bardovska.

„Ar pēdējo pusfinālu Rīgā esam noslēguši ZZ Čempionāta 2013 pusfinālu kārtu. Bija patiess prieks redzēt, kā skolēni gatavojušies čempionāta pusfināliem gan vizuāli, gan sekojot līdzi tiešraidēm, gan pārdomājot savas klases taktiku sacensībām. Noslēdzoties pusfināliem, ar pilnu jaudu sāksim gatavoties ZZ Čempionāta lielajam finālam, kurš notiks Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā, tāpēc esam iecerējuši virkni dažādu interesantu pasākumu gan čempionāta dalībniekiem, gan visiem pārējiem,” stāsta Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja Laura Ozoliņa.

ZZ Čempionātu jau septīto gadu rīko Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV